Jagiellonia: 20. spotkanie z Polonią Bytom

2010.05.10 00:00
We wtorek, 11 maja Jagiellonia Białystok zmierzy się po raz dwudziesty z Polonią Bytom. Mecz jest szansą, by zająć najwyższe - szóste - miejsce w ekstraklasie, w historii klubu.
Jagiellonia: 20. spotkanie z Polonią Bytom
Fot: Jagiellonia.pl

Żółto-czerwoni ostatni raz w bieżącym sezonie zaprezentują się białostockiej publiczności. Zespół zapewnił już sobie utrzymanie w Ekstraklasie i stoi przed szansą zdobycia Pucharu Polski.

Czternaście meczów zostało rozegranych na zapleczu Ekstraklasy, a tylko pięć na najwyższym szczeblu rozgrywek ligowych w Polsce Jaga wygrała sześć meczy, tyle samo przegrała, a siedem pojedynków zakończyło się remisem. Co ciekawsze, w dotychczasowych meczach własne boisko rzadko było atutem gospodarzy. Jagiellonia wygrała trzy razy u siebie i trzy razy na wyjeździe, podobnie Polonia.

W pierwszym meczu obecnego sezonu w Bytomiu padł remis 1:1. Na bramkę Szymona Sawali w 16 minucie odpowiedział Tomasz Frankowski. Jaki wyniki przyniesie wtorkowe spotkanie? Fani klubu nie mogą tego przegapić! Początek spotkania o godz. 19 na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej.

źródło: Jagiellonia.pl

MAG

861 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39