Jagiellonia ma nowego obrońcę

2019.08.31 12:37
Tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego Jagiellonia Białystok pozyskała jeszcze jednego piłkarza. Do Dumy Podlasia dołączył obrońca - Wojciech Błyszko.
Jagiellonia ma nowego obrońcę
Fot: jagiellonia.pl

Wojciech Błyszko został nowym zawodnikiem białostockiej Jagiellonii. Wspomniany piłkarz to 19-letni środkowy obrońca, który w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy reprezentował barwy II-ligowych Błękitnych Stargard (24 mecze). Wcześniej stoper ten grał w młodzieżowej drużynie niemieckiego Eintrachtu Brunszwik, gdzie udało mu się zaprezentować w 25 spotkaniach. Występy te młody zawodnik urodzony w Drawsku Pomorskim okrasił 1 golem strzelonym ekipie Holstein Kiel.

Przed zagranicznym epizodem Błyszko grał także w juniorach Pogoni Szczecin i Bałtyku Koszalin. Jagiellonia z nowym obrońcą podpisała umowę ważną do czerwca 2021 r. Istnieje w niej zapis o możliwości przedłużenia kontraktu o kolejnych 12 miesięcy.

Jeżeli Błyszko zdoła się przebić do pierwszego składu białostockiej drużyny, na boiskach PKO Ekstraklasy będziemy go oglądać z numerem 4.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1177 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39