Jak oszukują nas politycy, media i przywódcy religijni? [KONKURS]

2024.02.20 18:01
Niebawem na deskach Nie Teatru zostanie zaprezentowany spektakl z elementami iluzji "The Trick Rotowski&Słomka". Na scenie wystąpią Wojciech Rotowski i Roman Słomka, którzy zabiorą uczestników w podróż po kulisach sztuki manipulacji i oszustwa.
Jak oszukują nas politycy, media i przywódcy religijni? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Spektakl z elementami iluzji: "THE TRICK Rotowski&Słomka" zostanie zaprezentowany w sobotę (24 lutego) na scenie Nie Teatru.

Spektakl z elementami iluzji: "THE TRICK Rotowski&Słomka"

Wojciech Rotowski i Roman Słomka to dwóch artystów, którzy postanowili połączyć swoje siły, aby stworzyć widowisko, które poruszy zarówno umysły, jak i serca widzów. Od lat związani są ze sztuką iluzji i teatrem, dlatego też przygotowali spektakl, który nie tylko rozbawi i zadziwi, ale także skłoni do refleksji nad mechanizmami manipulacji, z jakimi stykamy się na co dzień.

"The Trick" to nie tylko pokaz iluzji, ale także mieszanka teatru, stand-upu, tańca, ruchu, sztuk cyrkowych i muzyki. Wojciech Rotowski i Roman Słomka ujawnią na scenie tajniki iluzji, ale również zdemaskują techniki manipulacyjne wykorzystywane przez polityków, media i przywódców religijnych. Pokażą, jak łatwo jest zwodzić nasze zmysły i umysły, kontrolować uwagę i usypiać czujność.

Wojciech Rotowski jest już od 20 lat na scenie, a od 17 lat związany jest ze sztuką iluzji. To aktor, reżyser i pirotechnik, który tworzy autorskie spektakle teatralne i widowiska estradowe w Polsce i na świecie. Jest również konsultantem i wykonawcą efektów specjalnych w teatrach i na planach filmowych. Roman Słomka to z kolei aktor, tancerz i performer, który łączy różne dziedziny sztuki, takie jak iluzja, taniec, akrobatyka i żonglerka. Jego kreacje docenione zostały m.in. w programie "Mam Talent", gdzie swoimi pokazami dostał się do półfinału, zyskując uznanie publiczności i jurorów.

Organizujemy konkurs, w którym można wygrać zaproszenie na wydarzenie. Można je zdobyć biorąc udział w konkursie dostępnym TUTAJ.

Więcej informacji: Spektakl z elementami iluzji: "THE TRICK Rotowski&Słomka"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1033 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39