Jak zostać Miss Polonia Podlasia

2006.03.20 00:00
18 marca w redakcji Gazety Współczesnej odbył się casting do konkursu Miss Polonia Podlasia i Miss Nastolatek. Jednym z organizatorów jest agencja reklamowa Admis.
Objęliśmy patronat medialny nad imprezą.

Jest to najstarszy i najbardziej renomowany konkurs piękności w Polsce. Powstał w 1929 roku i trwa do dzisiaj.
Konkurs Miss Polonia Podlasia daje uczestniczkom wiele możliwości, a często otwiera drogę do światowej kariery. Udział w konkursie stwarza możliwość udziału w konkursach międzynarodowych, m.in. Miss World, Miss Uniwerse, Miss Europe, Miss International oraz wiele innych.

Warunkiem wzięcia udziału w castingu jest ukończone 14 lat, a nieprzekroczenie wieku 24. Zgłosiło się mnóstwo dziewczyn, pragnących sprawdzić swoje szanse, drzwi redakcji praktycznie się nie zamykały.

Pierwszym krokiem było wypełnienie ankiety wraz z załączeniem zdjęcia, a następnie już tylko prezentacja przed komisją. Kandydatki przechodziły rozmowę kwalifikacyjną, zasypywane były mnóstwem pytań. Następnie odbywały się pomiary i przejście po wybiegu w rytm muzyki.

W komisji znalazły się m. in Miss Podlasia 2005- Marta Michalczuk oraz Miss Podlasia 2004- Magda Łaniewska. Na zaproszenie do dalszej części eliminacji,wybranki muszą poczekać półtora tygodnia.

24 marca o godzinie 17.00 w redakcji Gazety Współczesnej przy ul. Świętego Mikołaja 1 odbędzie się drugi w Białymstoku casting. Ostatnie 2 castingi odbędą się 25 marca w Łomży i Suwałkach. Dlatego jeśli uważasz, że powinnaś wziąć udział w castingu to jeszcze masz szansę. Przyjdź i spróbuj własnych sił.

Kliknij tutaj aby obejrzeć zdjęcia z imprezy.

AC, BiałystokOnline

791 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39