Jak zredukować stres, jak zrobić biznesplan? Bezpłatne warsztaty

2023.04.14 08:03
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku na kwiecień zaplanował 7 bezpłatnych warsztatów. Chętni będą mogli się dowiedzieć m.in. jak zredukować stres czy jak skutecznie szukać pracy.
Jak zredukować stres, jak zrobić biznesplan? Bezpłatne warsztaty
Fot: Pixabay

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej działające przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku organizuje bezpłatne warsztaty doradztwa zawodowego, zarówno w formie stacjonarnej, jaki i online.

Jeżeli chodzi o stacjonarne warsztaty, w kwietniu najbliższe odbędą się 18 kwietnia i poświęcone zostaną tematowi "Zredukuj stres". W ramach tego warsztatu uczestnicy będą mieli okazję poznać skuteczne metody radzenia sobie ze stresem, które pomogą im poprawić jakość swojego życia. Kolejne warsztaty odbędą się 25 kwietnia i skupią się na temacie "Asertywności bez tajemnic". Uczestnicy będą mieli szansę poznać tajniki skutecznej asertywności, co pozwoli im lepiej wyrażać swoje potrzeby i zdobyć większą pewność siebie. Ostatnie stacjonarne warsztaty zaplanowane są na 26 kwietnia i poświęcone będą tematowi "Bądź skuteczny w poszukiwaniu pracy". Chętni uczestnicy nauczą się jak skutecznie szukać pracy i jakie narzędzia wykorzystać, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie wymarzonej posady.

Oprócz spotkań stacjonarnych, urząd postanowił przeprowadzić 4 warsztaty w formie online. Pierwsze dwa, które odbędą się 20 kwietnia, będą poświęcone tematom: "Elementy biznesplanu" oraz "Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej". W czasie pierwszego warsztatu uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się tworzenia biznesplanów, co jest kluczowe dla każdego, kto pragnie rozpocząć własną działalność gospodarczą. Drugi warsztat skupi się na procesie rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej, w tym na wymaganych dokumentach oraz formalnościach, które trzeba dopełnić, aby rozpocząć działalność. Kolejne 2 warsztaty, które zaplanowano na 27 kwietnia, skoncentrują się na tematach: "Emocje. Kryzysowy Zaradnik" oraz "Stres. Kryzysowy Zaradnik". Obie sesje będą miały na celu pomóc uczestnikom w radzeniu sobie ze stresem oraz emocjami, które mogą wpłynąć na ich codzienne życie i pracę. Dzięki temu warsztatowi uczestnicy będą mieli możliwość nauczenia się skutecznych technik radzenia sobie ze stresem oraz będą mogli zdobyć wiedzę na temat strategii radzenia sobie z emocjami.

Zapisy do udziału w spotkaniach prowadzone są za pomocą formularza na stronie.
 
Osoby zainteresowane rozmową na temat poszukiwania lub zmiany pracy, badaniem i rozwijaniem swoich kompetencji, czy założeniem firmy mogą skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym w formie indywidualnej stacjonarnej (wizyta w urzędzie przy ul. Pogodnej 22) oraz w formie wideorozmowy online. Na porady indywidualne można się zapisać tutaj.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
1364 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39