"Jesteś w dobrych Łapach" - gmina rozdaje nowonarodzonym dzieciom kocyki

2022.02.02 08:12
Uroczy miś trzymający kocyk z napisem "Jesteś w dobrych Łapach" z pewnością rozczuli wiele osób. Kto może go dostać?
"Jesteś w dobrych Łapach" - gmina rozdaje nowonarodzonym dzieciom kocyki
Fot: UM Łapy

"Jesteś w dobrych Łapach" - ta ciekawa gra słów stała się hasłem promocyjnym gminy Łapy. Kocyki z takim nadrukiem trafią do nowo narodzonych dzieci. Są bardziej interesujące niż np. te oferowane przez Białystok (mają logo miasta).

- W 2022 r. wszystkie nowo narodzone dzieci w gminie Łapy zostaną obdarowane drobnym upominkiem i listem powitalnym od burmistrza Łap. Zapraszamy rodziców do udziału w akcji "Jesteś w dobrych Łapach". Upominek będzie przysługiwał rodzicowi dziecka urodzonego w dniach od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 r. - informuje łapski magistrat.

Udział w akcji mogą wziąć rodzice nowo narodzonego dziecka, zameldowani na pobyt stały na terenie gminy Łapy, którzy w Urzędzie Stanu Cywilnego zameldowali dziecko w gminie Łapy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 stycznia 2023 r.

Rodzice mogą się zgłosić po kocyk poprzez czytelne wypełnienie formularza zgody na udział w akcji i dostarczenie go do Urzędu Miejskiego przy ul. Sikorskiego 24 w Łapach. Można go dostarczyć w formie papierowej: osobiście lub za pośrednictwem poczty lub kuriera. Możliwe jest także wysłanie formularza w postaci elektronicznej: za pomocą profilu zaufanego ePUAP, na adres promocja@um.lapy.pl poprzez przesłanie skanu formularza znajdującego się na stronie urzędu.

Odbiór upominku w postaci kocyka i gratulacyjnego listu powitalnego od burmistrza Łap będzie możliwy po wcześniejszym umówieniu się. W celu umówienia terminu odbioru upominku z rodzicem skontaktuje się telefonicznie lub listownie urzędnik.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

839 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39