Juwenalia 2011. Święto studentów coraz bliżej!

2011.04.03 00:00
Do tegorocznych Juwenalii zostało 46 dni i klika godzin. W tym roku na studentów i mieszkańców Bialegosotku czekają trzy dni koncertowe z muzyką hip-hop, reggae, rock, pop, dance , a także disco-polo oraz liczne imprezy dodatkowe takie jak Alter. Namiot, Rap Piknik czy Parada Studencka.
Juwenalia 2011. Święto studentów coraz bliżej!
Fot: Wojciech Zalewski
Juwenalia to trzy dni koncertów i liczne imprezy dodatkowe - prawdziwe święto studentów

Białostockie Juwenalia odbędą się w dniach 15-22 maja na terenie kampusu Politechniki Białostockiej. Głównym punktem imprezy będzie Dzień Rockowy (20 maja), na którym zagrają Anima, Taxi, irlandzka grupa, która zostanie laureatem konkursu "Rock to Białystok", IRA, Hunter oraz gwiazda zagraniczna - niemiecki zespół Guano Apes.

Dzień wcześniej odbędzie się Dzień Hip-Hop/Reggae, na którym wystąpią Enej, Junior Stress, Ten Typ Mes, DonGURALesko oraz Grubson. Natomiast w sobotę, 21 maja, studenci będą mogli bawić się na Koncercie Muzyki Rozrykowej w ramach którego zaprezentują się Servis, Maxel, Megam oraz Robert M, a także odbędzie się finał Juwenaliowego Konkursu Karaoke oraz wybrana zostanie Miss Studentek 2011.

Juwenalia zakończy koncert kameralny w kinie "Pokój",znanego z programów "Mam talent" i "X Factor" Gienka Loski z zespołem.

Co więcej, tegoroczne Dni Kultury Studenckiej będą obfitować w liczne imprezy towarzyszące - wśród nich należy wymienić: Rap Piknik, Maraton Kabaretowy i Filmowy, Alter.Namiot, Dzień Akademicki oraz tradycyjną już Paradę Studencką.

Już trwa przedsprzedaż biletów na wszystkie dni koncertowe tegorocznej edycji białostockich Juwenaliów - warto nadmienić, że ich ilość jest ograniczona!

Wejściówki na Dzień Hip-Hop/Reggae oraz Dzień Muzyki Rozrywkowej można nabyć jedynie w punktach sprzedaży na terenie miasta - w Samorządach Studenckich każdej uczelni oraz m.in. w pubie "Amigos". Ich koszt wynosi 3zł, a w dniu koncertu 5zł.

Bilety na Koncert Rockowy zostały podzielone na studenckie i niestudenckie. Wejściówki studenckie można zakupić w tych samych punktach sprzedaży, co bilety na Koncert Muzyki Rozrywkowej oraz Koncert Rap/Reggae, natomiast wejściówki niestudenckie kolportowane są za pomocą TicketPro w dwóch formach - w punktach sprzedaży, których dokładna lista znajduje się na stronie internetowej serwisu lub online pod adresem: http://www.juwenalia.bialystok.pl/bilety

Organizatorem Dni Kultury Studenckiej - Juwenalia Białystok 2011 jest Porozumienie Uczelni Białostockich, zrzeszające Samorządy Studenckie wszystkich uczelni w Białymstoku.
Więcej szczegółów na stronie http://www.juwenalia.bialystok.pl oraz na oficjalnym profilu na Facebooku.

MAG

950 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39