Już nie tylko aplikacja. Yanosik uruchomił własne radio

2023.07.12 13:54
23 czerwca zadebiutowało Radio Yanosik, stacja radiowa, która zaskoczyła wielu kierowców korzystających na co dzień z aplikacji Yanosik. Radio szybko zdobyło popularność wśród zmotoryzowanej społeczności, oferując różnorodną treść dla słuchaczy.
Już nie tylko aplikacja. Yanosik uruchomił własne radio
Fot: Pixabay

Zgodnie z wewnętrznymi danymi w pierwszym tygodniu emisji średnia słuchalność dobowa wyniosła 175,5 tys., a średnia długość słuchania audycji w ciągu doby uzyskała wynik około 55 minut.

Głosem Radia Yanosik został Piotr Fronczewski. W ramówce, poza muzyką i najświeższymi informacjami z polskich dróg pojawia się serwis "Newsy z trasy", który można usłyszeć co pół godziny, od godz. 7.15 do 17.45.

Ponadto na antenie usłyszeć można od poniedziałku do piątku pasma dzienne. O dobry poranek słuchaczy dbają Martyna Biłogan-Borowiec i Olin Gutowski w "Autostarcie", od godz. 12.00 mikrofon przejmuje Jarosław Wendrowski w "Wendro Na Obrotach", a od godz. 16.00 stacją zawiaduje Maciej Wójcik w "Zjeździe Do Bazy". Od godz. 18.00 można usłyszeć listę przebojów, której gospodarzem jest Hubert Augustyniak.

Radio Yanosik oferuje również inne treści niż te związane z motoryzacją. Przykładowe audycje to "MotoLotna" czy "Audycja z lektorem". Z kolei w audycji "Policjant odpowiada" funkcjonariusze z Komendy Głównej Policji odpowiadają na pytania słuchaczy.

Stacji radiowej Yanosika można słuchać będąc w trasie za pośrednictwem aplikacji Yanosik w smartfonie, a także korzystając z playera na stronie internetowej Radio Yanosik.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

969 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39