Już w weekend odbędzie się rodzinny festiwal o bezpiecznych wakacjach

2013.06.21 00:00
Rodzinny Festiwal Motoryzacji, poświęcony w całości bezpieczeństwu podczas wakacyjnych podróży, odbędzie się w najbliższy weekend (22-23.06). Plac przy ul. Kawaleryjskiej 28 w Białymstoku zostanie podzielony na trzy strefy tematyczne.
Już w weekend odbędzie się rodzinny festiwal o bezpiecznych wakacjach
Fot: sxc.hu

Jak wydać mniej na paliwo jeżdżąc wg zasad "eco drivingu"? Jak zaplanować wyjazd, aby dla wszystkich uczestników był on bezpieczny? O czym należy pamiętać przygotowując się do wakacyjnej podróży samochodem? Na te i szereg innych pytań odpowiedzą eksperci motoryzacyjni podczas rodzinnego pikniku pod hasłem "Bezpieczne wakacje z Martomem". Dodatkowo zaplanowano bezpłatne porady techniczne, darmowe, trójwymiarowe badania geometrii nadwozia, kontrolę na ścieżce diagnostycznej oraz moc atrakcji dla całej rodziny.

Plac przed Centrum Motoryzacyjnym Martom, przy Kawaleryjskiej 28 w Białymstoku, zostanie podzielony na trzy strefy tematyczne: dla panów, pań i dzieci. Każdy duży i nieco mniejszy fan "4 kółek" będzie też mógł zasiąść do pamiątkowej fotki w jednym z wielu aut zabytkowych i "stuningowanych".

Szczegóły: Festiwal Motoryzacji: Bezpieczne Wakacje

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

687 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39