Kabaret Jurki w Białymstoku. Wygraj bilety na występ [KONKURS]

2017.02.24 12:10
Z najnowszym programem zatytułowanym "Święta polskie" wystąpi Kabaret Jurki. Grupę można będzie obejrzeć 5 marca w sali przy ul. Podleśnej.
Kabaret Jurki w Białymstoku. Wygraj bilety na występ [KONKURS]
Fot: materiały organizatora

Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo zawsze możemy się czegoś nauczyć. Jak zrobić orła w śmietanie? O czym rozmawiać przy grobach? I co robi Ninja w jasełkach? Odpowiedź na te pytania będzie można znaleźć podczas występu.

Kabaret Jurki to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego "Spadkobiercy" (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Ich twórczość zdominowana jest przez tematy społeczno-obyczajowe. Z upodobaniem sięgają po "materiał ludzki", rozumiany zarówno jako obserwacja ludzkich zachowań, jak i mierzenie się z osiągnięciami kultury. Kabaret Jurki czerpie także z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Artyści tego kabaretu lubią bawić się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

Kabaret Jurki wystąpi 5 marca w sali przy ul. Podleśnej 2, początek o godz. 17.00. Portal BiałystokOnline patronuje imprezie.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: Kabaret Jurki w Białymstoku

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1366 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39