Kabaret Młodych Panów w Białymstoku. Ulubieńcy publiczności wracają

2020.03.10 07:28
To będzie kolejna wizyta Kabaretu Młodych Panów w Białymstoku. Ulubieńcy białostockiej publiczności wystąpią w czwartek (12.03).
Kabaret Młodych Panów w Białymstoku. Ulubieńcy publiczności wracają
Fot: Kabaret Młodych Panów

Program "To jest chore"

"To jest chore" to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, która, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych i tego, z czym spotykamy się na co dzień.

Program mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej tym tropem: jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Widzowie zobaczą nowe pomysły, nowe skecze, nowych bohaterów i przede wszystkim nowe niesamowite żarty! A oprócz tego? Powrót znajomych twarzy i ich dalsze perypetie!

Nie zabraknie też uwielbianych przez publiczność śląskich akcentów. A wszystko w jeszcze śmieszniejszej odsłonie.

Występ odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Zaplanowane są dwa pokazy - o godz. 18.00 i 20.30.

Portal Miejski BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Humor z ironią i dystansem

Premiera pierwszego programu Kabaretu miała miejsce 7 października 2004 roku, w Rybniku, podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek. Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez - ze śmiechu oczywiście - fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego, co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z Ryjskiem i PaKą na czele. Skecze i piosenki Kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach - stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu.

Zobacz też: Kabaret Młodych Panów - To jest chore

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1538 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39