Kałasznikof i Luźny Mankiet, czyli Trójząb Komediowy

2019.03.18 15:07
Luźny Mankiet i Kabaret Kałasznikof wystąpią w ramach Trójzębu Komediowego. Impreza odbędzie się we wtorek (19.03) w klubie Fama.
Kałasznikof i Luźny Mankiet, czyli Trójząb Komediowy
Fot: Kabaret Kałasznikof

W 2018 roku (jak mawia młodzież) Kabaret Kałasznikow wjechał z buta w polską scenę kabaretową. Program "Charaktery" okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Premiera najnowszego programu to okazja, aby zobaczyć na żywo, jakich postępów dokonali i jak wyrosło nowe kabaretowe pokolenie w Rybniku.

"Hajs Hajs Bejbe" to program: obdarty z konwenansów, rozgrywany w tempie galopującej inflacji lat 90. i komiczny jak dolary Zimbabwe. "Hajs Hajs Bejbe" jest wypełniony świeżutkimi skeczami, a te skecze wypełnione kosmicznymi postaciami, a te postaci wypełnione charyzmą i radością. Wszystko to okraszone twórczą wolnością i szaleństwem, które zdemaskują sens posiadania fortuny.

Występ przeznaczony jest dla widzów dorosłych, z uwzględnieniem zakazu wstępu dla hochsztaplerów, banksterów i wszystkich dotychczasowych prezesów KNF.

Z kolei Luźny Mankiet to inicjatywa dwóch byłych członków grupy ŻBIK. Dlaczego Luźny Mankiet? "Bo gramy bez spiny. Kim jesteśmy? Różnie mówią. Tych dwóch najwyższych. Dwugłowe, brodate monstrum z Orlenu. Ten śmieszny i ten, co prowadzi. Albo po prostu Michał i Maciek. Zagramy kilka improwizowanych scen ku uciesze naszej i Waszej" - mówią członkowie grupy.

Impreza rozpocznie się o godz. 18.00. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz też: Trójząb Komediowy: Kabaret Kałasznikof i Luźny Mankiet

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1497 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39