"Kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze" - nieprawdaż?

2017.12.08 13:35
Czy wiesz wystarczająco dużo o finansowaniu? Jak to jest, że jeden biznes jest dochodowy, a inny trzeba zlikwidować?
"Kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze" - nieprawdaż?
Fot: pixabay.com

Kluczem do sukcesu jest przedsiębiorcze inwestowanie pieniędzmi. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak bardzo to wysila nasz umysł. Stracić pieniądze jest bardzo łatwo, ale zarobić - dużo trudniej.

Dlatego powstał pomysł stworzenia Festiwalu Inteligencji Finansowej. Wydarzenie to jest ogromną dawka wiedzy dla prowadzących i chcących założyć własny biznes. Impreza ma już swoją historię, bowiem jest organizowana od 11 lat.

Podczas festiwalu zaplanowano następujące prelekcje: "10 kroków do bezpieczeństwa finansowego", "Start-up szuka finansowania – co warto wiedzieć na temat procesu pozyskania inwestora", "Najpierw pasja później biznes".

Głos zabiorą: Fryderyk Karzełek (finansista wyznający teorię "emerytura to bzdura"), Krystyna Kalinowska (dyrektor inwestycyjny), Mateusz Stankiewicz (logistyk trenujący ciało i umysł).

Spotkanie zaplanowano na 13 grudnia o godz. 18.00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej w auli 030 (ul. Wiejska 45D). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Chętni muszą się wcześniej zapisać.

Portal BialystokOnline patronuje wydarzeniu.

Szczegóły: Festiwal Inteligencji Finansowej.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1491 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39