Kina Helios zapraszają na zwariowaną komedię obyczajową [KONKURS]

2024.07.01 15:06
W czwartek (4 lipca) w białostockich Kinach Helios odbędzie się pokaz polskiej komedii obyczajowej "Miłość jak miód" w ramach cyklu Kultura Dostępna.
Kina Helios zapraszają na zwariowaną komedię obyczajową [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Majka i Agata spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Te prozaiczne wydarzenie przewraca na dobre ich dotychczasowe życie. Przyjaciółki równie dużo łączy, co i dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą w to, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Każda z nich radzi sobie z codziennością na swój własny sposób. Pierwsza mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, a drugą partner zostawił niedawno dla młodszej. Jedna poświęca każdą swoją chwilę dzieciom i wnukom, ale kompletnie zapomina o sobie samej. Ta druga nie ma rodziny i dba o własny rozwój duchowy.

Jednak w trakcie pogrzebu to Agata usilnie namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry. Sama zajmuje miejsce przyjaciółki nad morzem. Lawina rusza - rutyna zamienia się w szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i nowych wyzwań. Czy naszym bohaterkom uda się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Sprawdźmy czy na zmiany w życiu może być za późno! Tak pokrótce można zaprezentować fabułę komedii obyczajowej "Miłość jak miód" w reżyserii Macieja Migasa.

Film ten został dla nas wybrany przez organizatorów cyklu Kultura Dostępna. Na dużych ekranach zobaczymy go już w najbliższy czwartek (4 lipca) o godzinie 18:00 we wszystkich kinach sieci Helios. Seans objęty jest promocyjną ceną biletów kinowych.

Konkurs

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na tę projekcję KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

723 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39