"Kinga" laureatem Srebrnego Laura Konsumenta 2006

2006.07.28 00:00
Białostocki producent bielizny Firma "Kinga" zdobyła "Srebrny Laur Konsumenta 2006" w kategorii Polscy Producenci Bielizny. "Laur Konsumenta" to nagroda przyznawana na podstawie badań popularności produktów i usług na rynku polskim prowadzonych przez Przegląd Gospodarczy przy współudziale Instytutu Gallupa.

"Kinga", to znany i ceniony w Polsce i poza jej granicami producent bielizny damskiej - biustonoszy, fig, gorsetów i koszulek. Obecnie zatrudnia ponad 80 osób, z czego 97 proc. stanowią kobiety.
- To szczególnie ważne dla nas wyróżnienie, ponieważ o tej nagrodzie decydują konsumenci - mówi Kinga Lesisz, właścicielka firmy. - A to właśnie zadowolenie klientek jest dla nas najważniejsze.
Produkty firmy "Kinga" wzornictwem i jakością nie odbiegają od zagranicznej konkurencji. Oferowane produkty zapewniają wygodę i komfort. Z powodzeniem sprzedają się we Francji, Niemczech, na Ukrainie i w Rosji. "Kinga" dysponuje najnowocześniejszymi w branży technologiami produkcji bielizny oraz materiałami najwyższej jakości. Koronki, hafty i dzianiny wykorzystywane do produkcji bielizny sprowadzane są z Francji, Włoch i Szwajcarii. Natomiast ozdobniki do bielizny pochodzą z francuskiej firmy Sera. "Kinga" jako jedyna firma bieliźniarska w Polsce wykorzystuje do produkcji koronkę ciętą laserowo, bardzo delikatną, miękką i sprężystą - cechy te sprawiają, iż biustonosze, figi i koszulki uszyte z tej koronki są wyjątkowo wygodne i przyjazne dla ciała kobiety. Najwyższa jakość materiału i wykonania, stylowe połączenia kolorów i wyselekcjonowane fasony zaspokajają najbardziej wyrafinowane gusta.

Od 2004 roku "Kinga" działa w oparciu o certyfikat jakości ISO 9001:2001. Firma posiada znak jakości Q.


857 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39