Kino Helios przybywa z nowym repertuarem. Zobacz listę gorących premier!

2024.02.22 08:43
Kino Helios prezentuje nowy kinowy repertuar na nadchodzący tydzień (23-29 lutego). Na ekranach premierowo będą prezentowane: "Anatomia upadku", "Zagadki Klary Muu" oraz "Pies i kot".
Kino Helios przybywa z nowym repertuarem. Zobacz listę gorących premier!
Fot: Kadr z filmu "Anatomia upadku"

Warto wybrać się na premiery:

"Anatomia upadku" w Galerii Alfa. To film przedstawiający sprawę tragicznej śmierci męża i ojca, co rzuca cień podejrzeń na jego żonę, Sandrę. W sercu francuskich Alp, Samuel ginie bowiem w tajemniczych okolicznościach, prowokując pytanie: czy to wypadek, czy może zbrodnia? W toku dochodzenia, publiczność jest wciągnięta w wir napięcia i rozterek moralnych, starając się odpowiedzieć na kluczowe pytanie: czy Sandra jest winna? Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku.

"Zagadki Klary Muu" w Atrium Biała. To trzecia część przygód tytułowej bohaterki z Krowiego Wzgórza, Klary Muu, oraz jej niezawodnego partnera, Gavina, którzy stają przed kolejną intrygującą zagadką. Tym razem stawką jest magiczne nasiono, kluczowe dla ocalenia Krowiego Wzgórza. Pozostaje pytanie: Kto je ukradł i jaki miał w tym interes? Kiedy błyskotliwy, choć nieco chciwy prosiak wizjoner, Albert Einswein, prezentuje na pokładzie nowoczesnego pociągu swoje cudowne odkrycie - dzięki niemu rośliny mogą wyrosnąć w najbardziej niesprzyjających warunkach. Gdy jednak ginie jego prototyp, podejrzenia padają na jednego z pasażerów. Do akcji wkracza słynna królicza detektywka, Agata Christensen, która wraz z Gavinem i Klarą Muu rozpoczyna śledztwo.

"Pies i kot" w Galerii Jurowieckiej. Głównymi bohaterami tej historii są Kotka Diva, wielka gwiazda internetu z milionami followersów, która nie zadaje się z byle kim, oraz Pies Waldi, mieszkający na ulicy, ale obdarzony dobrym sercem i sprytem. Ich los splata się nieoczekiwanie, gdy obaj w tym samym momencie wpadają w kłopoty. Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią Monikę, podczas gdy Waldi stara się uniknąć złapania przez Jacka, złodzieja, któremu "połknął sprzed nosa" bezcenny rubin. Mimo że na co dzień żyją jak pies z kotem, teraz muszą współpracować, aby przetrwać. Podobnie jak Monica i Jack, którzy łączą siły w poszukiwaniu zaginionych zwierząt. Szalony pościg rozgrywa się między Montrealem a Nowym Jorkiem.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 23-29 lutego
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 23-29 lutego
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 23-29 lutego

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

656 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39