POLECAMY
Już w piątek (19.06) rozpocznie się filmowe lato na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W sześć kolejnych letnich piątków odbędą się seanse filmowe.
W pierwszej kolejności będzie można obejrzeć film "Parasite", który otrzymał szereg nagród, w tym Oscara dla najlepszego filmu.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.09 19:54
Kultura i Rozrywka 2026.06.09 15:30
Aktualności 2026.06.09 15:00
Zdrowie 2026.06.09 13:40
Aktualności 2026.06.09 12:40
Sport 2026.06.09 12:20
Kultura i Rozrywka 2026.06.09 12:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji