Klub Językowy

ul. Mickiewicza 48 lok. 205
15-232 Białystok

tel. 720 847 070
Czynne: Ustalane indywidualnie
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 30860

Wieloletnie doświadczenie na rynku nauczyło nas, że nauka języków obcych to coś więcej niż zwykła szkoła językowa! Atmosfera nauki to aspekt szczególnie istotny dla osób dorosłych. Pragmatyczne podejście do nauczania jest kluczowe dla osób, które uczą się języka dla siebie, a nie tylko dla certyfikatów i ocen.

Realizacja indywidualnych planów jest niezmiernie ważna w życiu. Wiemy to, ponieważ powstanie i dynamiczny rozwój Klubu Językowego to efekt takiej właśnie decyzji. Nieważne, czy język obcy jest Ci niezbędny w pracy, czy inwestujesz właśnie w rozwój osobisty dla własnej satysfakcji – konwersacje i/lub kurs indywidualny to dobra odpowiedź. Atmosfera, jaka tworzy się na indywidualnych sesjach językowych face – to – face, stanowi wartość niezwykłą, dodaną do świadomości dynamicznego podnoszenia językowych kompetencji. Dbamy o to każdego dnia!

Zajęcia językowe dla dorosłych to pakiet konkretnych umiejętności, które udostępniamy członkom Klubu na kilka sposobów. Formuła zajęć została przez nas opracowana na podstawie przetestowanych i skutecznych metod. Kameralna atmosfera pozwala na pełne skupienie a styl prowadzenia spotkań buduje mobilizację do aktywnej pracy nad własnym rozwojem. Na forum cieszymy się z postępów każdego klubowicza, wdrażamy projekty, słuchamy nowych pomysłów, dzielimy się doświadczeniami. Po angielsku lub hiszpańsku, rzecz jasna.

Kompetencje językowe są ważne dla Twojego biznesu? Pracownicy posługują się na co dzień językiem angielskim lub hiszpańskim w relacjach służbowych? Chcesz zapewnić właściwą jakość komunikacji, jaka odbywa się w imieniu firmy? Język angielski i/lub hiszpański dla firm w Klubie Językowym to odpowiedni wybór. Posiadamy odpowiednie narzędzia, aby zadbać o wstępną diagnozę poszczególnych pracowników, zaprojektować adekwatny rytm i elastyczny grafik, ustalić oczekiwane efekty w skali krótko – i długoterminowej oraz na bieżąco monitorować progres, z naciskiem na obszary najbardziej kluczowe. Może to być szybkie zwiększenie zasobu słownictwa, poprawa stylu pisania lub mówienia, praca nad odwagą w komunikacji, bądź też inny, ustalony indywidualnie zakres. Inwestycja w kwalifikacje personelu zawsze jest dobrym pomysłem – warto połączyć siły z profesjonalnym ośrodkiem wspierania kompetencji językowych, jakim jest Klub. Zajęcia w siedzibie firmy to dla nas codzienność.

Jeżeli język angielski dla dorosłych w Białymstoku – to tylko w Klubie Językowym. Język hiszpański dla dorosłych? Tylko u nas, oczywiście;)

Zapraszamy do naszego Klubu przy ul. Mickiewicza 48 lokal 205 (1 piętro)!

Odwiedź nas na www.klubjezykowy.pl lub napisz do nas kontakt@klubjezykowy.pl
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/angielskihiszpanskidladoroslych/  
oraz obserwuj na Instagramie https://www.instagram.com/klubjezykowy

Angielski Hiszpański dla dorosłych
Angielski Hiszpański dla firm
Angielski hiszpański indywidualny
Klub Językowy
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Kursy językowe ANGIELSKI i HISZPAŃSKI - Klub Językowy
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1425 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39