Kobiety kochają nowe technologie. Świąteczne spotkanie karotek

2013.12.16 00:00
Już w najbliższy wtorek (17.12) na Odeskiej odbędzie się wyjątkowe, świąteczne spotkanie białostockich karotek. Mowa będzie o wykorzystaniu internetu w działaniach edukacyjnych.
Kobiety kochają nowe technologie. Świąteczne spotkanie karotek
Fot: MC
Na MakerSpace do Cafe Kajar przyszło blisko 250 osób

W planie spotkanie z dwoma niezwykłymi kobietami z dużym dorobkiem i sukcesami na koncie. Obie prelegentki związane są z działaniami edukacyjnymi w internecie, na co dzień czyniąc świat odrobinę lepszym. Katarzyna Romaniuk w Nikon Polska odpowiada za projekty edukacyjne online, skupiające tysiące pasjonatów fotografii. Agnieszka Lewandowska zarządza Startup School oraz rozkręca inicjatywę Koduj Dla Polski, promującą zaangażowanie deweloperów w działania na rzecz lokalnych społeczności.

Świąteczno-karotkową słodką niespodziankę na spotkanie przygotuje Walentyn Pankiewicz, autor bloga kulinarnego Twardy Szparag.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia (wtorek) w Cafe Kajar przy ul. Odeskiej 1. Start o godz. 18. Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji na: www.ggcxmas2013.evenea.pl

Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT.

Szczegóły wydarzenia: Świąteczne spotkanie Geek Girls Carrots

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1281 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39