Kolejne białostockie instytucje wprowadzą zniżki dla dużych rodzin

2014.08.29 00:00
Wojewoda podlaski Maciej Żywno podpisał dziś (29.08) umowy dotyczące Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny z trzema podlaskim partnerami – Jagiellonią Białystok, Operą i Filharmonią Podlaską oraz Muzeum Wojska. Instytucje te wprowadzą system zniżek dla rodzin wielodzietnych.
Kolejne białostockie instytucje wprowadzą zniżki dla dużych rodzin
Fot: PUW

Jagiellonia Białystok w ramach Karty Dużej Rodziny oferuje bilet na sektor rodzinny lub boczny w cenie 5 zł, który będzie obowiązywał zarówno na mecze ligowe, jak i pucharowe. Wejście uwarunkowane jest także posiadaniem Karty Kibica.

Opera i Filharmonia Podlaska proponuje natomiast 5% rabatu w stosunku do obowiązującego cennika na spektakle oraz 10% rabatu w stosunku do obowiązującego cennika na koncerty symfoniczne.

Z kolei Muzeum Wojska w Białymstoku oferuje dużym rodzinom 50% zniżki w cenie biletu normalnego lub odpowiednio ulgowego na wystawy stałe i czasowe. Dodatkowo ulgowy bilet na zajęcia edukacyjne i rekreacyjne w czasie ferii i wakacji w cenie 1zł .

- Bardzo dziękuję naszym partnerom za ich propozycje i zaangażowanie w program Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. To pionierzy, którzy przecierają w naszym regionie szlaki i zachęcają swoim przykładem innych. Udział w programie to dla tych instytucji rodzaj certyfikatu, zaszczytnego świadectwa, że są przyjazne - rodzinom - podkreśla wojewoda podlaski Maciej Żywno. Mamy w Podlaskiem ogromny potencjał zarówno instytucji, jak i prywatnych przedsiębiorców, którzy mogą wziąć udział w programie i zrobić dużo dobrego, dlatego moją wielka prośba – zgłaszajcie się i pomagajcie. A rodzinom chcę powiedzieć – korzystajcie z tych propozycji bo warto.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18. roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25. lat. Karta oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

897 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39