Kolejne Targi Pracy. Tym razem w Atrium Biała

2022.03.31 11:54
W najbliższy weekend (1-2.04) w Atrium Biała odbędą się Podlaskie Targi Pracy. Podczas wydarzenia lokalni pracodawcy będą przedstawiać swoje oferty, a eksperci udzielą porad zawodowych.
Kolejne Targi Pracy. Tym razem w Atrium Biała
Fot: pixabay.com

Targi Pracy to doskonała okazja, by poznać sytuację na lokalnym rynku. Uczestnicy wydarzenia mogą porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, poznać ich oferty i wymagania oraz zostawić swoje CV.

- Jeśli ktoś szuka pracy bądź zastanawia się nad jej zmianą, to Podlaskie Targi Pracy są dla niego doskonałym rozwiązaniem. Wydarzenie stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu pracodawców z osobami ubiegającymi się o zatrudnienie. Na miejscu będzie można także zapoznać się z szeroką bazą ofert oraz aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy - mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała. – Targi mają także realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne mieszkańców Podlasia. Ze względu na wiele obopólnych korzyści dla regionu – w tym wpieranie jego rozwoju i podniesienie atrakcyjności - Atrium Biała od wielu lat współuczestniczy w Podlaskich Targach Pracy, udostępniając swoją przestrzeń pod to wydarzenie – dodaje.

Wśród tegorocznych wystawców znajdują się: ChM – partner strategiczny wydarzenia, Unibep, Plum, Greenko-Zawodowe Podlasie, SaMASZ, Medgal, Health Labs Care, Służba Więzienna, Rosti, Straż Graniczna, KAN, Pronar, West Rock, Polska Press. W wydarzeniu wezmą też udział specjaliści, którzy na co dzień udzielają porad zarówno tych dotyczących wejścia na rynek pracy, jak i zmiany zatrudnienia – każdy będzie mógł bezpłatnie skorzystać z ich pomocy.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1099 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39