Kompleksowy montaż okien dachowych – DB Dachy Białystok

dodane dnia: 2016-06-24 przez: PPHU Marcin Bieliński
Termin promocji: 2016-06-24 - 2036-06-24
DB Dachy Białystok proponuje Państwu profesjonalny montaż okien dachowych w oparciu o systemy okienne marki Fakro. Takie połączenie sprawia, że poddasze nabierze nowego wyrazu, pomieszczenia staną się jaśniejsze i nowoczesne, a dach zyska odpowiednie dopełnienie. Zapewniamy fachowe działania na każdym etapie realizacji.

Nasi specjaliści od montażu okien dachowych dla Państwa potrzeb

Planując wzbogacenie stolarki okiennej o okna dachowe, należy mieć na uwadze, że często jest to inwestycja wymagająca zaawansowanych przygotowań. Z nami możecie być Państwo pewni, że fachowo ocenimy stan dachu, dobierzemy odpowiednie profile oraz udzielimy wszelkich wskazówek dotyczących prawidłowej obsługi i konserwacji.

Zależnie od tego, czy działania mają dotyczyć dachu z oknami czy takiego, który teraz ma stać się zwieńczeniem użytkowego poddasza, proponujemy:

wymianę okien – demontaż dotychczasowych profili i zamocowanie nowych z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Dobieramy okna zgodnie z Państwa preferencjami i oczekiwaniami, oceniając właściwości dachu,
powiększenie ościeży – wycięcie odpowiedniej powierzchni wokół ościeży, jeżeli decydujecie się Państwo na profile większe od dotychczasowych. Posiadamy doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do takich prac,
stworzenie nowych ościeży w istniejącym dachu – opcja dostępna zarówno podczas tworzenia dachu, jak również po zakończeniu prac, jeżeli konstrukcja jest odpowiednio mocna. Wymaga najbardziej zaawansowanych działań, zwieńczonych montażem okien.

Dzięki DB Dachy Białystok Państwa poddasze stanie się cichym i bezpiecznym miejscem do wypoczynku oraz codziennych aktywności. Dopełnieniem będą okna dachowe, które swoim dobrym wyglądem wpływają na estetykę całego wnętrza.

Fachowy montaż okien dachowych szybko i pewnie

Zapraszamy do współpracy, z przyjemnością odpowiemy na Państwa zainteresowanie montażem okien dachowych w Białymstoku lub okolicy. Przedstawimy korzystne rozwiązania, dobrane indywidualnie pod kątem wielkości i funkcji Państwa poddasza. Firma DB Dachy Białystok to usługi dekarskie w korzystnym wydaniu.

Szczegóły na stronie http://dachybialystok.pl/okna-dachowe/montaz/

1057 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39