Montaż reklam i banerów Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Reklama – trudno bez niej wyobrazić sobie dziś jakąkolwiek przestrzeń, fizyczną czy wirtualną. Każdemu reklamodawcy zależy zwłaszcza na widoczności jego reklamy, a tu stara zasada mówi – im wyżej, tym lepiej. A tam, gdzie wyżej, wkraczamy my: fachowcy z MIKI Podnośniki. Zajmujemy się profesjonalnym montażem reklam (banerów, billboardów i innych) na każdej wysokości.

Zamontujemy Ci każdą reklamę

Dokonujemy montażu reklam różnych rodzajów i rozmiarów:
- kasetonów i neonów reklamowych,
- reklam przestrzennych,
- reklam podświetlanych typu backlight/ frontlight,
- reklam wielkoformatowych (banery, bilbordy).

Wszystkim nam wiadomo, dobra reklama jest dźwignią handlu. Ale w przypadku reklamy outdoorowej najpierw trzeba ją dźwignąć i zamontować. Umieszczamy je:
- na elewacjach budynków,
- na dachach,
- na specjalnych konstrukcjach stalowych i innych systemach nośnych.

Wykorzystujemy sprzęt umożliwiający swobodną pracę obu rąk. Pracujemy na podnośnikach koszowych (zwyżkach) lub z użyciem lin. Jest to gwarancją szybkiej i dokładnie wykonanej pracy. Naszymi klientami były do tej pory między innymi centra handlowe, agencje reklamowe i prywatne firmy z Białegostoku.

W pracy wyróżnia nas dbałość o estetykę reklamy i jak najlepszą ekspozycję, przy skrupulatnym przestrzeganiu przepisów BHP.
Więcej pod adresem https://mikipodnosniki.pl/prace-wysokosciowe/montaz-reklam-banerow/

Wyklejanie billboardów

Odnajdujemy się również w montażu billboardów. Przygotowujemy zastałą powierzchnię (najczęściej składającą się ze starych zadruków) i dokładnie wyklejamy podłoże Twoją reklamą. Billboardy montujemy na powierzchniach szklanych, blaszanych (również z blachy karbowanej) oraz PVC.

Reklamodawco! Zleć montaż reklam firmie MIKI Podnośniki

Zróżnicowany sprzęt, elastyczne metody, dbałość o końcowy wizualny efekt montażu – te zalety sprawiają, że warto wybrać firmę MIKI na montażystę swoich reklam. Zadzwoń, jeśli jesteś z Białegostoku lub okolic, i powiedz nam, gdzie widzisz swoją nową reklamę – a my ją tam umieścimy.

1159 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39