POLECAMY
Golec uOrkiestra, Bracia, Kozak System i Eleanor Gray wystąpią podczas koncertu "Białystok - miasto dobrej muzyki". Odbędzie się on w sobotę (27.08) na Rynku Kościuszki.
Już po raz czwarty na rynku organizowany jest koncert "Białystok - miasto dobrej muzyki". To okazja, by pożegnać wakacje, ale też nabrać energii na nowy jesienny sezon. Co roku wydarzenie ściąga do centrum miasta prawdziwe tłumy. Dobra zabawa gwarantowana - Będzie rozrywkowo i różnorodnie - zapewnia Marcin Kozłowski z Polskiego Radia Białystok, które wspólnie z Miastem organizuje koncert. - Łączymy go z konkursem "Przebojem na antenę". Dlatego sobotni koncert otworzy poznańska formacja Eleanor Gray, zwycięzca konkursu "Przebojem na antenę 2016". Gra ogólnie pojętego rocka. Zdobyła sporo nagród na wielu konkursach i dużo koncertuje. W tym roku ukazuje się jej debiutancka płyta.
Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Ciekawostki 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji