Koncert świąteczny - zabrzmią kolędy i pastorałki

2019.01.10 12:19
Na specjalny koncert świąteczny zapraszają soliści Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku. Odbędzie się on w niedzielę (13.01).
Koncert świąteczny - zabrzmią kolędy i pastorałki
Fot: pixabay.com

Ten piękny czas radości, miłości i spotkań w gronie przyjaciół i rodziny warto spędzić przy dźwiękach kolęd i pastorałek. W odpowiedni nastrój z pewnością wprowadzi koncert świąteczny "W tę cichą noc", który wykonają soliści Studium Wokalno-Aktorskiego "Szkoła Talentów".

Podczas koncertu usłyszeć będzie można kolędy i pastorałki w niebanalnych, nowych aranżacjach, stworzonych przez Krzysztofa Kulikowskiego i Ernesta Kamila Sienkiewicza.

Wokalistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny w składzie: Krzysztof Kulikowski, Ernest Kamil Sienkiewicz - instrumenty klawiszowe, Maciej Dziemski - perkusja, Karol Sypytkowski - bas, kontrabas, Dawid Borowski - skrzypce, Michał Kalinowski - saksofon, Zespół Virados z Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku oraz wokal wspierający: Aneta Czech, Michał Snarski, Katarzyna Zalewska.

Przygotowaniem wokalnym zajął się Marcin Ozga, nad wyrazistością mowy pracowała Magdalena Gustyn-Piech.

Wydarzenie odbędzie się w sali koncertowej przy ul. Podleśnej. Początek o godz. 19.00. Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym imprezy.

Zobacz też: Koncert świąteczny "W tę cichą noc"

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1810 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39