Kończy się zbiórka dla chorych dzieci. Chętni mogą jeszcze przynieść pluszaki do galerii

2016.11.23 11:31
Dzieci przebywające na oddziałach onkologicznych muszą codziennie zmagać się w wieloma trudnościami i bólem. Fundacja Mam Marzenie chce wywołać uśmiech na ich twarzach. Jeszcze można przyłączyć się do zbiórki pluszowych zabawek.
Kończy się zbiórka dla chorych dzieci. Chętni mogą jeszcze przynieść pluszaki do galerii
Fot: pixabay.com
Pluszowy miś może być najlepszym przyjacielem dziecka

Fundacja Mam Marzenie przedłużyła zbiórkę pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Ze względów higienicznych zbierane są jedynie nowe produkty.

W Białymstoku jeszcze do środy (23.11) dary zbierane będą w Alfa Centrum, przy schodach ruchomych blisko wejścia od ul. Mickiewicza. Chętni, którzy zechcą wesprzeć akcję fundacji, będą mogli przynieść zabawki do galerii handlowej i zostawić je w gablocie.

Następnie w piątek (25.11) wszystko zostanie przekazane chorym z Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

Akcja odbywa się z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. W poprzednich edycjach zebrano ponad 12 tys. zabawek, które wywołały niejeden uśmiech na twarzach dzieci w trakcie leczenia.

Zbiórka odbywa się pod patronatem medialnym BiałystokOnline oraz honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

Zainteresowani mogą też skontaktować się z regionalnym koordynatorem Martą Sasimowicz telefonicznie - 515 199 627 - lub mailowo - marta.sasimowicz@mammarzenie.org.

Więcej: Wielka zbiórka pluszaków dla pacjentów UDSK

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1569 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39