Koneser perfum zatrzymany. Okradł drogerie na pokaźną sumę

2023.06.05 16:08
Mężczyzna usłyszał zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Koneser perfum zatrzymany. Okradł drogerie na pokaźną sumę
Fot: KMP Łomża

Przed weekendem policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymali zgłoszenie dotyczące podejrzanego o kradzieże. Jak się okazało w jednej z drogerii pracownik ochrony rozpoznał mężczyznę, który wcześniej w ich sklepie kradł perfumy.

- Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 38-latka oraz przeszukali jego samochód. W aucie mundurowi znaleźli wcześniej skradzione produkty. Łupem złodzieja padały oryginalne perfumy oraz maszynki do golenia - poinformowali mundurowi.

W trakcie wykonywania dalszych czynności łomżyńscy funkcjonariusze ustalili, że 38-letni Gruzin kradł nie tylko w Łomży. Na mapie jego przestępczych występków znalazły się również drogerie na terenie województwa mazowieckiego.

Łączna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła ponad 16 tys. zł. Mężczyzna już usłyszał zarzuty i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
1314 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39