Koniecznie sprawdź nowości w kinach Helios! Zapowiada się naprawdę ciekawie

2024.05.30 10:54
Kino Helios zaprasza w tym tygodniu (31 maj-6 czerwca) na zupełnie nowe produkcje. Tym razem premierowo zobaczymy: "Grfield", "Puchatek: Krew i miód 2" oraz "Jedno życie".
Koniecznie sprawdź nowości w kinach Helios! Zapowiada się naprawdę ciekawie
Fot: Kadr z filmu "Jedno życie"

Premierowo będzie można obejrzeć:

"Garfield" to uwielbiany przez miliony rudy kot. Ten miłośnik lasagne i naczelny hejter poniedziałków powraca w kinowej wersji. Garfield oraz jego przyjaciel Odie zostają porwani przez zwierzęcy gang, działający na czele z kotką Jinx. Powodem ich porwania okazują się porachunki z przeszłości między ojcem Garfielda, Viciem, a szefową zwierzęcego gangu. Aby wynagrodzić Jinx wydarzenie z przeszłości, Garfield, Odie i Vic muszą przeprowadzić napad na farmę mleka. Stawka jest wysoka.

"Puchatek: Krew i miód 2" to kontynuacja produkcji "Puchatek: Krew i miód". Tym razem dostajemy slasher, mający akcję pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie. W miejscu masowego mordu trwa śledztwo. Krzyś, próbujący wrócić do normalnego życia, zostaje uznany za prawdziwego sprawcę morderstw. Wspomnienia z dzieciństwa dotyczące Stumilowego Lasu nie dają mu spokoju. Tymczasem żądny krwi Puchatek wraz z nowymi kompanami planuje dopaść Krzysia. Na celowniku są również uczestnicy urodzinowego przyjęcia sprzed lat.

"Jedno życie" przedstawia historię młodego Brytyjczyka, Nicholasa Wintona, który w 1938 roku przybywa do Pragi. Na miejscu odkrywa, że tysiące rodzin uciekających przed hitlerowskim terrorem z Niemiec i Austrii żyje w straszliwych warunkach. Niemiecka inwazja na Czechosłowację jest nieunikniona i zbliża się wielkimi krokami. Zdeterminowany, by pomóc jak największej liczbie potrzebujących, Nicholas wraz z grupą współpracowników rozpoczyna organizowanie transportów dzieci z Pragi do Anglii, gdzie mają znaleźć bezpieczne schronienie. Po pięćdziesięciu latach Nicholas nadal wraca myślami do tych dramatycznych wydarzeń.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 31 maja - 6 czerwca
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 31 maja - 6 czerwca
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 31 maja - 6 czerwca

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1377 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39