Kosmetologia, pielęgniarstwo a może fizjoterapia? WSMED prowadzi rekrutacje

2022.03.23 11:58
Trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Do wyboru jest kilka kierunków.
Kosmetologia, pielęgniarstwo a może fizjoterapia? WSMED prowadzi rekrutacje
Fot: WSMED

Można jeszcze składać dokumenty w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Wciąż trwa rekrutacja na studia wyższe. Przyszli studenci mogą wybierać spośród takich kierunków jak: kosmetologia (studia I i II stopnia), fizjoterapia (jednolite 5-letnie studia magisterskie), pielęgniarstwo (studia I i II stopnia) oraz ratownictwo medyczne (studia I stopnia).

Osoby zainteresowane nauką muszą zarejestrować się on-line i wypełnić podanie na stronie Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku (dostępne w zakładce rekrutacja). Wydrukowane wraz ze świadectwem dojrzałości w oryginale, zaświadczeniem lekarskim oraz dwiema fotografiami w wymiarach 37x52 mm należy złożyć w dziekanacie uczelni.

Osoby, które mają jakieś pytania mogą kontaktować się pod nr tel. 85 749 94 40, 85 749 94 50 oraz wysyłając e-mail na adres rekrutacja@wsmed.pl.

Składając dokumenty konieczne jest też wniesienie opłaty rekrutacyjnej, która wynosi 85 zł. Opłata wpisowa (550 zł) uiszczana jest po przyjęciu kandydata na studia.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc jest ograniczona. Nauka w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku jest odpłatna.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

716 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39