Kultura Dostępna w Kinach Helios. Co zobaczymy w tym tygodniu? [KONKURS]

2024.03.18 14:23
W czwartek (21 marca) w białostockich Kinach Helios zobaczymy film "Baby boom czyli kogel mogel 5". Kultowa komedia zostanie wyświetlona w ramach cyklu Kultura Dostępna.
Kultura Dostępna w Kinach Helios. Co zobaczymy w tym tygodniu? [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Jak co tydzień, w czwartek (21 marca) organizatorzy cyklu Kultura Dostępna zaproszą nas do obejrzenia kultowego, polskiego filmu. Projekcje objęte są promocyjną ceną biletów. Tym razem zobaczymy komedię w reżyserii Anny Wieczur - “Baby boom czyli kogel mogel 5”.

Fabuła filmu

Piotruś, jego teściowa i Leopold przeprowadzają się do nowego domu. Nie jest to jednak przypadkowy, prozaiczny budynek, lecz wspaniały, zabytkowy dworek. Marlenka rozpoczyna więc poszukiwania genealogiczne. Postanawia znaleźć rodzinie pasującego do eleganckiej rezydencji przodka. W tym samym czasie Agnieszka pochłonięta jest swoim uniwersyteckim życiem. Budowanie kariery przerywa jej jednak niespodziewane odkrycie. Tuż po obronie pracy doktorskiej, kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Przyjście na świat małego Kuby otwiera przed całą rodziną konieczność mierzenia się z nowymi wyzwaniami. Zaczynają się poważne problemy.

Jak poradzą sobie z nimi nasi bohaterowie? Dowiemy się już w najbliższy czwartek (21 marca) o godzinie 18:00 w białostockich Kinach Helios.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na tę projekcję. KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

878 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39