POLECAMY
Znaleziono 18117 wiadomości
Kategoria
Kultura i Rozrywka 2015.03.05 00:00
W piątek (6.03) poznamy laureata Nagrody Literackiej Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego za najlepszą książkę 2014 roku. Walczą o nią trzy tytuły.
"Składam się z ciągłych powtórzeń" - tak zatytułowana jest pierwsza solowa płyta Artura Rojka. Będzie ją promował podczas koncertu w Operze i Filharmonii Podlaskiej w niedzielę (8 marca).
W piątek (6 marca) w sali koncertowej przy ul. Podleśnej odbędzie się koncert dyplomantów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.
Goździki i rajstopy są już przeżytkiem! Dzień Kobiet warto spędzić w kinie. Sieć Helios przygotowała specjalną ofertę.
Kultura i Rozrywka 2015.03.04 00:00
"Touch of Ireland - the storm" to niezwykle barwne widowisko muzyczno-taneczne opracowane przez uznany na świecie zespół muzyki celtyckiej Carrantuohill oraz najlepszych specjalistów od tańca irlandzkiego.
Niezmiennie popularny i kochany przez publiczność. Artysta, który od 50 lat jest na scenie. Mowa o Jerzym Połomskim, który ze specjalnym koncertem wystąpi w sobotę (7 marca) w Auli WSFiZ.
Praca, dom, dzieci, rachunki, rodzinna "logistyka", obiady, pranie: współczesne kobiety pracują ciężko i żyją intensywnie. Odpoczynek to z pewnością coś, o czym niejedna wprost marzy.
"To będzie nasza najbardziej melodyjna płyta" - zapowiadał Fisz. Razem z bratem Emade pod szyldem "Tworzywo" nagrał kolejny krążek "Mamut". Z koncertem promującym wystąpią w czwartek (5 marca) w Zmianie Klimatu.
Kultura i Rozrywka 2015.03.03 00:00
Na czterodniowe warsztaty modowe "Dizajnerskie krafty" zaprasza młodzież w wieku 13-15 lat Galeria Arsenał. Zajęcia odbędą się w dniach: 7-8 oraz 14-15 marca.
Spektakl "Antyhona" Teatru Dramatycznego będzie miał postac radiowego słuchowiska. Jego premiera odbędzie się w najbliższą niedzielę na antenie Programu II Polskiego Radia.
Artur Rojek, Domowe Melodie, Pink Freud, Łąki Łan - to tylko wybrani artyści, którzy przyjadą do Białegostoku. Ta wiosna będzie na pewno koncertowa! Sprawdźcie, kto zagra u nas w najbliższym czasie.
"Cudowna" Piotra Nesterowicza znalazła się wśród dziesięciu nominowanych książek do Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Przyznawana jest ona najlepszemu reportażowi literackiemu.
W sobotę (7 marca) w klubie muzycznym Rejs wystąpi jeden z najlepszych polskich artystów hiphopowych, cieszący się w kraju niezwykłą popularnością - Ten Typ Mes.
Film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego będzie można obejrzeć w ramach cyklu Kino Konesera. Pokaz w środę (4 marca) w kinie Helios Alfa Centrum.
Olsztyńska grupa Vader wystąpi w klubie Zmiana Klimatu. Koncert w środę (4 marca).
Kultura i Rozrywka 2015.03.02 00:00
Już po raz 16. zawita do Białegostoku kultura Wileńszczyzny i Grodzieńszczyzny. Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna oddział w Białymstoku i Fundacja na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny zapraszają na Dni Kultury Kresowej.
Ruszyła internetowa rezerwacja karnetów na Halfway Festival Białystok. Ich ceny to: normalny - 150 zł, ulgowy - 130 zł.
Purim - jedno z najbardziej radosnych żydowskich świąt zostanie przypomniane w Wielkiej Synagodze w Tykocinie.
Krzysztof Furman będzie gościem najbliższego spotkania w ramach cyklu Ciekawi świata. Opowie o podróży do wschodniej części Afryki.
Kultura i Rozrywka 2015.02.28 00:00
Białostocki Ośrodek Kultury i Ewa Hubar zapraszają na warsztaty tańca współczesnego dla kobiet. Odbędą się one 7 i 8 marca w klubie Fama.
Sport 16:30
Sport 14:42
Sport 13:25
Sport 09:55
Kryminalne 2025.12.19 19:00
Aktualności 2025.12.19 16:50
Aktualności 2025.12.19 14:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji