POLECAMY
Znaleziono 18059 wiadomości
Kategoria
Kultura i Rozrywka 2014.08.12 00:00
Na kolejną odsłonę cyklu "Filmowe poranki ze Scooby-Doo!" zaprasza kino Helios. W najbliższą niedzielę, 17 sierpnia grane będą filmy animowane z serii o ulubionym psim detektywie - Scooby-Doo!
Kultura i Rozrywka 2014.08.11 00:00
Wykład poświęcony ciekawej historii sztuki didżejskiej, a potem impreza na dziedzińcu przed Galerią Arsenał - to dwa wtorkowe (12.08) wydarzenia towarzyszące wystawie "Wokół Bauhausu".
Kultura i Rozrywka 2014.08.10 00:00
Ovedriven Group wystąpi podczas kolejnego koncertu na Plantach. Występ w najbliższą niedzielę w ramach cyklu "Lato w mieście".
Kultura i Rozrywka 2014.08.09 00:00
Występy zespołów, przejazd zabytkowych aut, stoiska artystów ludowych i regionalnych, zabawy dla dzieci – to tylko wybrane atrakcje XXV Jarmarku Dominikańskiego. Impreza w niedzielę, 10 sierpnia w Choroszczy.
Kultura i Rozrywka 2014.08.08 00:00
Już ponad 11 tys. biletów zostało sprzedanych, a kolejne 4 tys. zostały zarezerwowane na "Skrzypka na dachu". Nowa produkcja Opery i Filharmonii Podlaskiej cieszy się dużym zainteresowaniem. Placówka przygotowała dla widzów nową promocję.
W mieście film w plenerze z muzyką na żywo, koncert w parku czy imprezy w klubach, a w regionie Jarmark Dominikański w Choroszczy, Festiwal Tatarski w Supraślu i Podlaskie Święto Chleba w Ciechanowcu - to tylko wybrane propozycje na weekend.
Kultura i Rozrywka 2014.08.07 00:00
Po wielkim sukcesie serii "Transfomers" Michael Bay - tym razem w roli producenta filmu - powraca z kolejnym hitem - produkcją "Wojownicze żółwie ninja".
To już XIV Podlaskie Święto Chleba w Ciechanowcu. Program niedzielnej (10.08) imprezy jest bardzo różnorodny - ceremonia dożynkowa, pokaz wypieku chleba, a wieczorem koncert Budki Suflera.
To będą dwa dni z kulturą tatarską. Festiwal Tatarski odbędzie się w weekend w Supraślu.
To był "złoty strzał". Piosenka "Hera, koka, hasz, LSD" wykonana na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej przyniosła Karolinie Czarneckiej wielką popularność. Teraz powstał clip do utworu.
Znana białostocka wokalistka i producentka Miss God przygotowała muzykę do niezwykłego filmu "Śnieżka" w reżyserii Pablo Bergera. Pokaz w plenerze, w najbliższą sobotę przed Białostockim Ośrodkiem Kultury.
Christian Kapmann Larsen wystąpi podczas piątkowego koncertu w Bazylice Katedralnej. To kolejny koncert w ramach cyklu Podlaskich Koncertów Organowych.
Kultura i Rozrywka 2014.08.06 00:00
"Archeologia" jest instalacją site-specific wykonaną przez meksykańskiego artystę Hectora Bialostozky'ego oraz jest efektem jego podróży do miejsca urodzenia dziadka w Polsce.
Pod Ratuszem, w południowej pierzei rynku można oglądać wystawę "Oblicza wojny. Białystok 1939-1944" przygotowaną przez Muzeum Historyczne.
Co roku organizatorzy OSUTD Festival starają się stworzyć harmonię między muzyką ambientalną a miejscem, w którym odbywa się Ambient Park. Nie inaczej będzie i tym razem - impreza 15 sierpnia na Plantach.
"Return to love" - taki tytuł nosi solowy album Dariusza Cara, wokalisty znanej białostockiej grupy Pokrak.
Ekipa "Bojary zostają kulturalne" przygotowała kolejną imprezę. Podczas plenerowego seansu będzie można obejrzeć film... na kasecie VHS.
Muzeum Wojska w Białymstoku zaprasza 10 oraz 15 sierpnia na terenową grę rowerową poświęconą wojskowym korzeniom białostockiej "Jagiellonii".
Kultura i Rozrywka 2014.08.05 00:00
Cezary Jan Mielko został powołany na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku.
"Kierunek Chiny" - tak nazywa się projekt realizowany przez Teatr Dramatyczny, którego głównym celem jest przybliżenie kultury polskiej i chińskiej.
Drogówka 2025.11.05 19:20
Aktualności 2025.11.05 17:20
Kryminalne 2025.11.05 15:10
Kultura i Rozrywka 2025.11.05 14:00
Sport 2025.11.05 13:35
Aktualności 2025.11.05 13:09
Aktualności 2025.11.05 11:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji