Legenda polskiego punka wystąpi po raz pierwszy w Białymstoku!

2024.02.01 07:46
Już niebawem Białystok stanie się centrum muzycznej inwazji, jakiej nasze miasto jeszcze nie doświadczyło, ponieważ na scenie 6-ścianu zagoszczą legendarne punkowe zespoły. Gwiazdą wieczoru będzie grupa muzyczna istniejąca już od ponad 30 lat, która wystąpi w naszym mieście po raz pierwszy.
Legenda polskiego punka wystąpi po raz pierwszy w Białymstoku!
Fot: Materiały organizatora

Koncert Punk Show, na którym wystąpią: Po Prostu, Inhalators, Oyate (ex Plebania) i Themoralizacja odbędzie się w piątek (9 lutego) w 6-ścianie.

Punk Show

Po dziewięcioletniej przerwie do Białegostoku wraca Inhalators, punk rockowa formacja, która supportowała już takie legendarne zespoły jak MARKY RAMONE, Chelsea czy The Vibrators. Wystąpi również grupa Oyate, czyli punk folkowy band, założony przez muzyków Plebanii. W ramach koncertu zagości również lokalny akcent, czyli grupa Themoralizacja, tworząca muzykę punk rockową.

Gwiazdą wieczoru będzie prawdziwa legenda polskiego punka – Po Prostu. To zespół istniejący od 1985 roku, zrodzony na gruzach dwóch kultowych formacji: DEADLOCK, czyli jednego z pierwszych polskich zespołów punk rockowych oraz DDT. W swojej karierze supportowali również światowe legendy punkowe, jak m.in. U.K. SUBS, 999, Toy Dolls, Cockney Rejects, Peter & Test Tube Babies.Więcej informacji: Punk Show: Po Prostu, Inhalators, Oyate (ex Plebania) i Themoralizacja

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1339 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39