Lekki i tani biznes – konstrukcje stalowe od Stalovers Białystok

dodane dnia: 2017-05-11 przez: PPHU Marcin Bieliński
Termin promocji: 2017-05-11 - 2027-05-11
Konstrukcje stalowe są szczególnie chętnie stosowane w budynkach przemysłowych i handlowych, takich jak hale produkcyjne, hale handlowe, magazyny itp. W Stalovers często realizujemy przedsięwzięcia dla biznesu, polegające na projektowaniu, montażu i wykończeniu budynków opartych na stalowym, lekkim i mocnym szkielecie. Wiele skonstruowanych przez nas obiektów służy obecnie przedsiębiorcom w Białymstoku i woj. podlaskim.
Oto specjalnie przygotowana przez nasz zespół oferta https://stalovers.pl/konstrukcje-stalowe/

Zalety konstrukcji stalowych

Oparcie konstrukcji budynku na szkielecie z metalowych profili znacznie zwiększa możliwości konstrukcyjne w zakresie możliwych wymiarów budynków. Udowodnił to Gustaw Eiffel, twórca słynnej wieży – wizytówki Paryża, której całkowita wysokość to obecnie 324 m.

Dzisiejsze konstrukcje stalowe hal i magazynów oraz innych wielkopowierzchniowych obiektów wyróżnia lekkość. Profile stalowe tworzą konstrukcję o niewielkim ciężarze, ale przy tym o trwałości porównywalnej do tej pochodzącej od tradycyjnych elementów konstrukcyjnych (np. cegły, pustaki, drewno).
Gotowe profile stalowe są również bardzo łatwe w montażu. Prace konstrukcyjne sprowadzają się do połączenia ze sobą odpowiednich elementów, bez użycia zapraw czy klejów, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.
Dzięki możliwości dowolnego projektowania kształtów profili budynek może przybrać w zasadzie dowolny kształt, całkowicie odpowiadający potrzebom użytkowym, a przy tym oryginalny i wyróżniający się w otoczeniu.

Niezawodne konstrukcje Stalovers zgodne z normami

JCSS - Międzynarodowy Komitet ds. Bezpieczeństwa Budowli – określił wymogi niezawodności konstrukcji, do których i my stosujemy się w trakcie naszych prac. Oznacza to, że nasze obiekty:
- posiadają wymagana trwałość,
- są ekonomiczne materiałowo, energetycznie, przestrzennie,
- uwzględniają zasady bezpieczeństwa i zalecenia w przypadku awarii, z perspektywy ochrony życia i zdrowia ludzkiego.

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań budowlanych oraz oszczędności, postaw na konstrukcje stalowe wykonywane przez naszą firmę zarówno na terenie Białegostoku, jak i całego kraju.

1368 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39