Mycie dachów Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Jeśli uważasz, że zwyczajny deszcz wystarczy do tego, by Twój dach był czysty, jesteś w błędzie. Dach pełni oprócz użytkowej funkcję estetyczną, a zaniedbany w tym względzie – obniża atrakcyjność całego budynku. Chcesz, by dach odzyskał swój pierwotny wygląd i prezentował się jak nowy? Zatrudnij naszą ekipę. Mycie dachów w MIKI Podnośniki to gwarancja estetycznego wyglądy Twojego dachu – bez względu na to, jak intensywne czyszczenie jest potrzebne.

Mycie dachów – jak to robimy?

Nie obawiamy się wysokości i trudno dostępnych miejsc. Przy myciu dachów korzystamy z podnośników koszowych oraz technik linowych, dzięki czemu wysprzątamy każdy skrawek Twojego dachu.

Do wyczyszczenia dachu używamy wysokociśnieniowych myjek – wysoce efektywnego sprzętu, który radzi sobie z każdym zabrudzeniem. Środki myjące dobieramy zawsze indywidualnie, w zależności od rodzaju dachu. Czyścimy połacie dachowe wykonane z:
- dachówki cementowej,
- dachówki ceramicznej,
- blachodachówki,
- blachy trapezowej,
- gontu bitumicznego.

Środki myjące muszą być również dobrane do rodzaju zanieczyszczeń. Odświeżamy dachy, na których powierzchni nagromadziły się:
- zanieczyszczenia atmosferyczne (kurz, pyły),
- zanieczyszczenia biologiczne (porosty, mchy),
- zanieczyszczenia przemysłowe (osad ze spalin, smary, itp.).

Mycie z wykorzystaniem wysokociśnieniowego strumienia wody pozwala na pozbycie się nawet starych, wieloletnich zabrudzeń i zanieczyszczeń.
Więcej o myciu dachów https://mikipodnosniki.pl/czyszczenie-i-mycie/mycie-dachow/

Twój nowy dach – zrób to kompleksowo

Skoro już jesteśmy na Twoim dachu, pozwól nam zadbać o niego kompleksowo. Zajmujemy się nie tylko myciem, ale również naprawą połaci dachowych oraz systemów rynnowych. Sprawdzimy dla Ciebie, czy dach jest nieuszkodzony i czy woda opadowa jest odprowadzana prawidłowo. Za jednym razem odświeżysz dach, naprawisz uszkodzenia i udrożnisz rynny.

Proponujemy Ci też wzmocnienie dachu przez zabezpieczenie go środkami grzybobójczymi oraz impregnację środkami chroniącymi przed absorpcją wody. Dzięki temu nie będziesz musiał tak często czyścić i naprawiać pokrycia – oszczędzisz czas i pieniądze.

Od lat już dbamy o dachy naszych klientów z Białegostoku i okolic. Dołącz do ich zadowolonego grona i sam przekonaj się o wysokiej jakości naszych usług.

1031 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39