POLECAMY
Zawodniczka Podlasia Białystok - Kamila Lićwinko zdobyła złoty medal w skoku wzwyż na halowych mistrzostwach świata rozgrywanych w Sopocie.
Polka zajęła pierwsze miejsce wspólnie z Rosjanką Marią Kuchiną. Dwie zawodniczki skakały wręcz identycznie. W pierwszych skokach pokonały 185, 190, 194 i 200 cm. Po jednej nieudanej próbie zaliczyły na wysokości 197 cm i miały trzy nieudane na wysokości 202 cm. W związku z taką sytuacją obie lekkoatletki zajęły wspólnie pierwsze miejsce. Kamila Lićwinko jest pierwszą Polką, która zdobyła złoty medal na halowych mistrzostwach świata w Sopocie.
Błażej Okuła
24@bialystokonline.pl
Drogówka 2026.06.12 18:10
Aktualności 2026.06.12 16:10
Aktualności 2026.06.12 14:30
Kulinaria 2026.06.12 14:00
Aktualności 2026.06.12 13:35
Aktualności 2026.06.12 13:00
Sport 2026.06.12 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji