Letnia akademia bajek i gier - atrakcje dla najmłodszych w jednym z hipermarketów

2021.07.09 14:21
Sklepy i hipermarkety często organizują różne akcje, które mają zachęcić do ich odwiedzania i zakupów. Tym razem atrakcje dla najmłodszych zapewni Auchan.
Letnia akademia bajek i gier - atrakcje dla najmłodszych w jednym z hipermarketów
Fot: pixabay.com

W sobotę (10.07) najmłodsi, którzy wraz z rodzicami odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna będą mogli wciąć udział w pierwszym z cyklu spotkaniu "Letnia akademia bajek i gier". Na terenie centrum będą odbywały się liczne zabawy z animatorami. Zaplanowano także czytanie baśni oraz przeniesienie się do tego magicznego, ukochanego przez dzieci świata. Najmłodsi wezmą udział w quizach, będą rozwiązywać zagadki oraz dowiedzą się, do którego z baśniowych bohaterów są najbardziej podobne.

Organizatorzy przygotowali też warsztaty kreatywne, podczas których mali uczestnicy zabawy stworzą własne atrybuty baśniowych bohaterów – miecze, korony, maski czy różdżki, co tylko zechcą! Do dyspozycji będą miały mnóstwo materiałów plastycznych, które pozwolą im zrealizować swoje własne, dziecięce projekty. Oczywiście wykonane prace można będzie później zabrać ze sobą do domu.

Baśniowe spotkanie będzie trwało od godz. 12.00 do 18.00 w pasażu galerii handlowej w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Produkcyjnej 84.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1552 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39