LH Serwis komputerowy. Naprawa laptopów, ploterów, drukarek

ul. Kard. Wyszyńskiego 2/1 lok. 115
15-888 Białystok

tel. 85 744 48 46
fax. 85 744 48 60
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 80624

LH Serwis Komputerowy Last Hope w Białymstoku świadczy usługi - serwis i naprawa komputerów, notebooków, laptopów, ploterów, drukarek atramentowych i laserowych oraz innego sprzętu komputerowego. LH prowadzi również sprzedaż laptopów, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz akcesoriów i podzespołów komputerowych. Pomaga również dopasować odpowiednie oprogramowanie do wymagań technicznych komputera. www.lasthope.com.pl.

Serwis komputerów, drukarek i innego sprzętu komputerowego.
Sprzęt komputerowy jest często kapryśny. Komputery zawieszają się lub w ogóle nie można ich uruchomić, drukarki wciągają wiele kartek na raz lub nie pobierają ich w ogóle, a zalana herbatą klawiatura razi prądem. LH Serwis Komputerowy pomaga uporać się z większością tych problemów.

Bezpieczeństwo danych.
Nigdy nie kasujemy żadnych danych z dysków komputera. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, w ciągu kilku minut możemy przywrócić stan sprzed naszej interwencji. Możemy też wykonać dodatkowe zapasowe kopie danych na dyskach CD-R, jeżeli istnieje podejrzenie uszkodzenia twardego dysku, lub odzyskać pliki przypadkowo skasowane przez użytkownika.

Ekonomia to się opłaca!
Obsługa przez LH Serwis Komputerowy jest tańsza i skuteczniejsza niż zatrudnienie dodatkowego pracownika informatyka. Jest też tańsza i wygodniejsza niż praca na niesprawnym sprzęcie. Każdy z serwisantów pracujących w Last Hope specjalizuje się w swoim dziale, a razem tworzymy zespół zdolny rozwiązać każdy Państwa problem ze sprzętem komputerowym.

Sprzęt Komputerowy, szeroka gama drukarek.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo gamę monitorów od 14 do 21 cali, paneli LCD, laptopów, typowo biurowych zestawów komputerowych czy wreszcie podzespołów komputerowych. W sprzedaży posiadamy także plotery. Oferujemy szeroką gamę drukarek laserowych oraz atramentowych do różnych zastosowań. Posiadamy w sprzedaży także urządzenia wielofunkcyjne (drukarka, skaner, fax, kserokopiarka) zarówno do małych, średnich, jak i dużych biur.

Regeneracja wkładów do drukarek atramentowych i laserowych.
Firma LH Serwis Komputerowy istnieje od 2002 roku. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie na rynku drukarek komputerowych oraz najnowsze technologie i materiały renomowanych producentów proponuje Państwu regeneracje pustych głowic atramentowych i tonerów laserowych.

Oszczędność.
Nasza oferta umożliwi Państwu zaoszczędzenie około 70% kosztów użytkowania drukarek w Państwa biurze. Zamiast kupowania nowych wkładów do drukarek proponujemy ponowne ich napełnianie i wymianę zużytych w nich podzespołów czyli ich regenerację. W większości typów drukarek regeneracja wkładu kosztuje około 30% ceny wkładu nowego. Niektóre wkłady fabrycznie nowe są napełniane do 1/2 lub 1/3 pojemności. My zawsze napełniamy je do pojemności maksymalnej dla każdego wkładu, przy zachowaniu doskonałej jakości wydruku.

Gwarancja bezpieczeństwa!
Wysoka jakość i staranne testowanie zregenerowanych głowic to bezpieczeństwo Państwa drukarek nie ma możliwości wylania atramentu lub wysypania tonera. Aby dodatkowo zapewnić komfort pracy, gwarantujemy bezpłatną naprawę, gdyby uszkodzenie powstało z powodu używania regenerowanego wkładu lub serwis producenta odmówił naprawy gwarancyjnej z tego powodu.

Gwarancja jakości!
Do regeneracji głowic używamy tylko materiałów od sprawdzonych producentów. Pozwala to uzyskać taką samą lub nawet większą ilość wydruków oraz jakość porównywalną z głowicami fabrycznie nowymi. Regeneracja w Last Hope to pewność, że jeżeli nie będziecie Państwo zadowoleni z jakości wydruków otrzymacie zwrot pieniędzy. Nasza gwarancja nie obejmuje tylko mechanicznego zniszczenia kartridża.

Służymy naszym doświadczeniem.
Służymy pomocą i radą w kwestii doboru odpowiedniego urządzenia do Państwa potrzeb. Dobieramy sprzęt pod kątem niskich kosztów eksploatacji, bezawaryjności oraz realnych potrzeb klienta. Wystarczy zadzwonić pod numer naszej infolinii: (085) 744 48 46 lub umówić się na spotkanie z naszym Przedstawicielem Handlowym w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

LH Serwis Komputerowy Last Hope
ul. Kard. Wyszyńskiego 2/1 lok. 115
(Dom Handlowy KORAL) 15-888 Białystok
tel. 85 744 48 46
www.lasthope.com.pl

LH Serwis komputerowy. Naprawa laptopów, ploterów, drukarek
LH Serwis komputerowy. Naprawa laptopów, ploterów, drukarek
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE

1262 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39