Litwin uciekał kradzioną hondą. Podczas pościgu rozbił dwa policyjne radiowozy

2013.04.15 00:00
Policjanci z Łomży i Grajewa odzyskali dwie skradzione na terenie Niemiec Hondy CRV. W jednym przypadku agresywny kierowca w trakcie rajdu przez miasto staranował dwa policyjne radiowozy.
Litwin uciekał kradzioną hondą. Podczas pościgu rozbił dwa policyjne radiowozy
Fot: KWP Białystok

W niedzielę (14.04) trasie z Ostrowi Mazowieckiej do Łomży policjanci podjęli pościg za Hondą CRV. Kierowca nie reagował na świetlne i dźwiękowe sygnały radiowozu. W trakcie próby zatrzymania kierowca zepchnął radiowóz na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do otarcia z innym autem. Chwilę później uciekinier uderzył w skodę. Doprowadził w ten sposób do kolizji ze ścigającym go drugim radiowozem, który uderzył w słup. Kierowca hondy porzucił auto i próbował uciekać pieszo. Po pościgu został zatrzymany przez policjantów. Honda, którą kierował 21-latek, została zgłoszona, jako kradziona na terenie Niemiec.

Również w niedzielę (14.04) policjanci z Grajewa zatrzymali do kontroli Hondę CRV. Kierujący nią Litwin nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Po sprawdzeniu auta wyszło na jaw, że honda również została skradziona na terenie Niemiec. Samochód trafił na policyjny parking, a zatrzymany Litwin do policyjnego aresztu.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1373 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39