Lodowisko gościć będzie studencką dyskotekę

2017.10.09 13:22
Już we wtorek (10.10) taflą lodowiska mieszczącego się przy ul. 11 Listopada zawładną spragnieni łyżwiarskich i muzycznych wrażeń studenci. Tego dnia na obiekcie BOSiR-u zorganizowana zostanie bowiem dyskoteka.
Lodowisko gościć będzie studencką dyskotekę
Fot: BOSiR

Dyskoteka w klubie? Nic nowego, tradycyjne miejsce do poruszania trochę biodrami. Dyskoteka w szkole? Standard – takie imprezy odbywają się kilka razy w roku. Dyskoteka pod gołym niebem? Trochę mini koncert, fajne, ale bez szału. Może zatem dyskoteka na lodowisku? Z pewnością nie ma zbyt wielu osób, które coś takiego przeżyły, ale w najbliższy wtorek nadarzy się okazja, by te braki nadrobić. Właśnie wtedy na białostockiej ślizgawce będzie miała miejsce muzyczna impreza, która swą wyjątkowość zawdzięczy temu, że zostanie zorganizowana na lodowej tafli. Do potańczenia potrzebne będą zatem łyżwy.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 i potrwa 90 minut. O muzyczną oprawę zadba DJ Fame, a 50 pierwszych osób przy kasie otrzyma małe upominki. Warto też dodać, że do czwartku (12.10) włącznie trwa promocja, która uprawienia do nabycie biletu jednorazowego wstępu z wypożyczeniem łyżew za jedyne 6 zł.

Choć dyskoteka skierowana jest głównie do studentów, to jednak osoby nieposiadające indeksu również są mile widziane.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1190 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39