Mamy sposób na trafione prezenty

2019.12.20 09:43
Jak wybrać wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, nie mając pomysłu i czasu na zakupy? Już nie musisz czytać komuś w myślach, by wybrać trafiony świąteczny prezent. Galeria Jurowiecka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, jednocześnie otwierając się coraz szerzej na sztukę. Od grudnia osoby poszukujące prezentu mogą skorzystać z nowej oferty centrum – giftomatu oraz biletomatu OiFP.
Mamy sposób na trafione prezenty
Fot: Galeria Jurowiecka

Karty podarunkowe Galerii Jurowiecka weszły na stałe do oferty centrum handlowego. Są to karty przedpłacone, które kupujący może zasilić dowolną kwotą, a obdarowany może przy ich pomocy zapłacić za zakupy niemalże we wszystkich sklepach na terenie Galerii Jurowieckiej. Karty mają długi okres ważności, który wynosi aż 12 miesięcy od dnia zakupu i można z niej korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania środków. Zakupu kart podarunkowych można dokonać na dwa sposoby – w giftomacie na terenie Galerii Jurowiecka oraz poprzez dedykowaną stronę internetową. Giftomat przyjmuje wyłącznie płatności za pośrednictwem karty płatniczej. Jedna karta może zostać zasilona kwotą od 30 zł do 1 000 zł.

- Karta podarunkowa jest fantastycznym pomysłem na trafiony prezent. Wystarczy tylko wybrać w giftomacie kwotę doładowania, dokonać opłaty i odebrać kartę – mówi Marta Konopka, Specjalista ds. Marketingu w Galerii Jurowiecka. – Proste, szybkie i bezproblemowe rozwiązanie prezentowych dylematów. Karty podarunkowe to idealny pomysł na prezent dla rodziny, przyjaciół czy współpracowników. I świetny pretekst do wspólnych zakupów z najbliższymi.

Galeria Jurowiecka, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, może zaproponować swoim klientom bliższy dostęp do projektów artystycznych organizowanych przez Operę i Filharmonię Podlaską. Oprócz pierwszego w regionie giftomatu, przy ul. Jurowieckiej 1 pojawił się biletomat. Urządzenie pozwala na samodzielny zakup wybranych biletów z możliwością płatności kartą. Biletomat umożliwia szybki i bezpieczny zakup, a dzięki systemom zintegrowanym z kasą Opery i Filharmonii Podlaskiej, pokazuje aktualną ofertę wydarzeń i biletów przeznaczonych do sprzedaży. Pierwsza osoba, która dokona zakupu biletu w biletomacie, otrzyma podwójne zaproszenie na dowolne wydarzenie organizowane przez Operę do końca czerwca 2020 roku. Dodatkowo Galeria Jurowiecka nagrodzi posiadaczy 1., 13., 66. i 99. biletu - Kartami Podarunkowymi o wartości 200 zł każda.

- Cieszymy się, że możemy udostępnić mieszkańcom Białegostoku nowoczesne urządzenia umożliwiające zakup wymarzonych prezentów – mówi Marta Konopka. – Pozytywne emocje i wyjątkowe wspomnienia to jeden z najlepszych prezentów, jakie możemy podarować bliskiej osobie.

Giftomat znajduje się naprzeciw drzwi obrotowych, na poziomie 0, a biletomat Opery i Filharmonii Podlaskiej na poziomie +2.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej: Karta podarunkowa.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


1808 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39