Mar-Glass - panele szklane, przeszklenia, lustra

ul. Ryska 3 lok. 5
15-007 Białystok

tel. 796 121 654
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Ilość wyświetleń: 74060

Przemysł szklarski nieustannie się rozwija. Większość produkowanych obecnie szyb jest wytwarzanych z wysokiej jakości materiałów, które są w dużej mierze odporne na stłuczenia i inne działania. Do tego lepiej chronią przed utratą ciepła i zabezpieczają lokal przed włamaniem. Co więcej, szkło wykonane w różnej postaci daje również piękny efekt wizualny w danej przestrzeni.

Zastosowań szkła jest wiele, co zapewnia postęp technologiczny. Jako przedsiębiorstwo oferujące usługi szklarskie, dbamy o to, aby być na bieżąco z panującymi trendami. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę dla Klientów indywidualnych, a także współpracujemy z firmami z branży budowlano-wykończeniowej i stolarskiej. Cechuje nas nie tylko profesjonalizm, wysoki standard wykonania i zaangażowanie do każdego zlecenia, ale również duże doświadczenie. Firma swoją działalność w Białymstoku prowadzi nieprzerwanie od 1997 roku. Dzięki tak długiemu stażowi nasza ekipa składa się z oddanych i rzetelnych pracowników, którzy od lat specjalizują się w pracy ze szkłem. Współcześnie nasza branża nie polega jedynie na docinaniu szyb i osadzaniu w ramach. Są to bardziej skomplikowane działania, które wymagają wiedzy z różnych dziedzin, a także doświadczenia i nowych technologii.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w celu skorzystania z oferty, w tym wspólnego ustalenia szczegółów zlecenia oraz wyceny projektu. Na miejscu udzielamy szczegółowych informacji technicznych, jak i również doradzamy najnowsze rozwiązania z zakresu usług szklarskich.

W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1780 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39