Marcowe Kino Kobiet, czyli wieczór tylko dla pań w białostockich Heliosach [KONKURS]

2024.03.04 13:03
Przed nami kolejna odsłona cyklu Kino Kobiet. Na dużych ekranach zobaczymy zwariowaną komedię "Miłość bez ostrzeżenia". Zaplanowano też liczne konkursy i atrakcje tylko dla pań.
Marcowe Kino Kobiet, czyli wieczór tylko dla pań w białostockich Heliosach [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Już w najbliższą środę (6 marca) Kina Helios zaproszą wszystkie białostoczanki do obejrzenia zwariowanej komedii. Repertuar filmów prezentowanych podczas imprez tego cyklu jest dobrany specjalnie z myślą o żeńskiej części widowni. Zanim jednak na sali kinowej zgasną wszystkie światła i rozpocznie się projekcja, będziemy mieli okazję do wygrania atrakcyjnych nagród w przygotowanych specjalnie na tę okazję konkursach. Zaplanowano też cały szereg atrakcji specjalnie dla pań.

Tym razem zobaczymy komedię "Miłość bez ostrzeżenia" w reżyserii Rebeki Miller

Nowojorski kompozytor przechodzi właśnie poważny kryzys. I to w najmniej odpowiednim momencie, gdy musi zmierzyć się z wyzwaniem napisania opery, która zachwyci całe, ogromne miasto. Czy coś jeszcze może zaskoczyć nowojorczyków? Zblazowana śmietanka towarzyska widziała już przecież prawie wszystko.

Żona naszego kompozytora prowadzi popularną klinikę terapeutyczną. Kobieta sama zmaga się z nerwicą natręctw. Próbuje jednak wesprzeć swojego męża w trudnych dla niego chwilach. Radzi mu, aby poszukał natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu.

I rzeczywiście, mężczyzna szybko poznaje swoją nową muzę. Nowo poznana kobieta jest kapitanem statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Odważna seksoholiczka odmienia całe życie mężczyzny i staje się jego nową inspiracją. W wielkim mieście nie ma przecież rzeczy niemożliwych.

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na projekcję tej zwariowanej opowieści KONKURS

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl
869 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39