Masz pomysł na biznes? Przyjdź na spotkanie informacyjne

2013.10.20 00:00
Masz pomysł na biznes, ale boisz się ryzyka? Przyjdź w najbliższy wtorek (22.10) na Wydział Ekonomii i Zarządzania UwB i zapoznaj się z ofertą Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W AIP Białystok założysz firmę w 24 h i nie będziesz musiał płacić ZUS-u.
Masz pomysł na biznes? Przyjdź na spotkanie informacyjne
Fot: sxc.hu

We wtorek odbędzie się spotkanie informacyjne pn. "Pierwszy krok w biznesie z AIP", podczas którego zostaną omówione korzyści płynące z prowadzenia własnej firmy w ramach działalności białostockiego inkubatora.

AIP to największa sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości w Europie. Jej celem jest budowanie sprzyjającego klimatu dla rozwoju przedsiębiorczości wśród ludzi młodych. Od początku istnienia pierwszego Inkubatora w Białymstoku z jego oferty skorzystało ponad 150 osób.

W Preinkubacji AIP Białystok można założyć firmę w 24h. Ponadto zapewnia on pełną księgowość, porady prawne, przestrzeń biurową, multimedialną salkę konferencyjną, członkostwo w białostockiej społeczności startupów, a także marketing firmy.

Spotkanie odbędzie się 22 października o godz. 17 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, przy ul. Warszawskiej 63. Na wydarzenie wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie: www.aipbialystok.pl

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1593 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39