Materace ortopedyczne Neolux – salon RsDesign Białystok

dodane dnia: 2017-06-14 przez: RENESANS STANISŁAW I BŁAŻEJ DZIERŻYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Termin promocji: 2017-06-14 - 2027-06-14
Materace ortopedyczne są przeznaczone dla osób, które z różnych względów muszą szczególnie dbać o swój kręgosłup. Zapobiegają one rozwojowi oraz powstawaniu jego wad przez utrzymywanie w trakcie snu naturalnej pozycji ciała.
Technologie, materiały i rozwiązania konstrukcyjne materacy Neolux pozwoliły na opracowanie modeli, które posiadają właściwości prozdrowotne, dzięki czemu możemy je wykorzystywać w celach rehabilitacyjnych.

Jak materac ortopedyczny pomaga Twojemu zdrowiu?

Najważniejsza jest ergonomia. Materac powinien idealnie dopasować się do kształtu ciała. Podparcie dla kręgosłupa musi pozwalać zachować naturalne krzywizny kręgosłupa. Materac ortopedyczny https://neolux.com.pl/materace/materace-ortopedyczne/ naturalnie rozkłada też nacisk ciała tak, by odciążyć części wypukłe i wypełnić krzywizny wgłębień. Wtedy możemy mówić o ich ortopedycznych właściwościach.

Materace zdrowotne Neolux wykorzystują jako rdzeń konstrukcji:
- standardowe pianki,
- pianki o wysokiej elastyczności,
- konstrukcję kieszeniową Pocket Springs.
Odpowiednie połączenie wypełnień gwarantuje stabilność, trwałość i ergonomię, która jest podstawą zapobiegania problemom ortopedycznym.

Ważne są też właściwości hipoalergiczne oraz wentylacyjne w ortopedycznych modelach materacy Neolux. Docenią je zwłaszcza osoby, które ze względu na urazy i rehabilitację muszą spędzać większość czasu w pozycji leżącej.

Materace ortopedyczne Neolux - śpisz i dbasz o zdrowie

Jeśli sen nie przynosi ci odpoczynku, a po całej nocy odczuwasz bóle mięśni i kręgosłupa, powinieneś zmienić materac. Jeśli cierpisz na dysfunkcje kręgosłupa, wady postawy - musisz zadbać o prawidłową anatomię snu. Zapewnią Ci ortopedyczne modele z ergonomicznej oferty materacy zdrowotnych Neolux.

Odwiedź nas w salonie materacy i mebli w Białymstoku i przekonaj się, jak produkty Neolux dbają o Twoje zdrowie. Ofertę sprawdź też w naszym sklepie internetowym. https://neolux.com.pl/sklep/

1353 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39