Materiały wykończeniowe - Pakiet Budowlany Białystok

dodane dnia: 2016-04-14 przez: Pakiet Oniszczuk-Cesnowska Sp. J.
Termin promocji: 2016-04-14 - 2036-04-14
Stałeś się właścicielem nowego domu? Przed Tobą jeszcze długa droga, zanim zamieszkasz w swoim wymarzonym lokum. Zarówno konstrukcje wznoszone samodzielnie, jak i kupowane od firm deweloperskich w stanie surowym, będą wymagały wykończenia.

Jest to nie lada wyzwanie, ale nasza firma powstała po to, aby pomóc Ci w dokonywaniu trafnych wyborów. Sprzedajemy najlepsze i najpopularniejsze materiały wykończeniowe w atrakcyjnych cenach. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych marek, a ponadto przykładamy wagę do tego, aby oferowane przez nas produkty spełniały konieczne normy i atesty – stawiamy na odpowiedzialność, więc zależy nam na bezpieczeństwie i satysfakcji naszych Klientów.

W naszej firmie zaopatrzysz się w:

* płyty gipsowo-kartonowe – konstrukcja sufitów podwieszanych, montaż lekkich ścianek działowych:
- ognioodporne – zapewniające wolniejsze rozprzestrzenianie się ognia,
- impregnowane – charakteryzujące się dużą tolerancją na wilgotność,
- ogniochronne z dodatkową impregnacją.
* płyty OSB (ang. Oriented Strand Board) – drewnopochodne trójwarstwowe płyty kompozytowe wykorzystywane przy konstrukcji szalunków, tworzeniu podłóg, altanek, schodów, obudowywaniu ścian, zabudowie poddaszy, oraz w celach dekoracyjnych,
* profile stalowe (CD, UD) – wykonane z blachy antykorozyjnej i ognioodporne profile wykorzystywane przy konstrukcji sufitów podwieszanych, na poddaszach, przedściankach oraz ściankach kolankowych,
* farby – zarówno do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Pamiętajmy, że w dużej mierze to właśnie powyższe rozwiązania nadają charakter wnętrzom i to pod nie dopasowywane są kolejne elementy aranżacji. Wyłącznie od Twojej decyzji będzie zależało, jakie materiały zostaną użyte, aby osiągnąć pożądany efekt.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na http://pakietbudowlany.pl/7-materialy-wykonczeniowe, gdzie prezentujemy pełny katalog dostępnych produktów.

1290 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39