Mecz podlaskich drużyn nie doszedł do skutku. Powód? Chorujący policjanci

2018.11.10 19:19
Sobotnie (10.11) spotkanie pomiędzy Olimpią Zambrów a ŁKS-em Łomża zostało przełożone. Na murawę wyszli za to piłkarze Ruchu Wysokie Mazowieckie, którzy zgarnęli ważny komplet oczek w rywalizacji z Victorią Sulejówek.
Mecz podlaskich drużyn nie doszedł do skutku. Powód? Chorujący policjanci
Fot: pixabay.com

16. kolejka piłkarskiej III ligi (gr. I) miała przynieść podlaskim kibicom bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy ekipami Olimpii Zambrów i ŁKS-u 1926 Łomża. Zaplanowana na sobotę rywalizacja została jednak przeniesiona na późniejszy termin (24.11), gdyż służby porządkowe nie były w stanie w odpowiedni sposób zabezpieczyć meczu. Prośbę przełożenia spotkania na inny dzień - z powodu masowych zachorowań wśród policjantów - wystosował Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku.

Podobnych problemów nie było natomiast w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie miejscowy Ruch podejmował Victorię Sulejówek. Przyjezdni już w 1. minucie starcia wyszli na prowadzenie, ale później dowodzenie nad strzelaniem bramek przejęli w głównej mierze gospodarze. Chwilę przed przerwą stan rywalizacji wyrównał Kamil Stankiewicz, zaś po godzinie zmagań do meczowego protokołu wpisał się też Rafał Babul.

Zawodnicy Victorii po chwili zdołali wprawdzie znaleźć drogę do siatki Podlasian, lecz kolejny celny strzał Babula sprawił, że to Ruch po ostatnim gwizdku arbitra mógł świętować zdobycie cennych punktów, które na ten moment pozwalają graczom z północno-wschodniej Polski oddalić się od strefy spadkowej na dystans 3 oczek.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Victoria Sulejówek 3:2 (1:1)
Bramki: Kamil Stankiewicz 43, Rafał Babul 60, 73 - nieznani zawodnicy 1, 64

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1376 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39