Mecz z udziałem Wigier Suwałki został odwołany

2020.02.14 20:10
W piątkowy (14.02) wieczór I-ligowe Wigry Suwałki miały rozegrać drugi sparing podczas zimowego zgrupowania w Szalowej. Starcie z Wisłoką Dębica nie doszło jednak do skutku.
Mecz z udziałem Wigier Suwałki został odwołany
Fot: Wigry Suwałki

Sztab szkoleniowy Wigier Suwałki nie wypełni wszystkich założeń treningowych, które zaplanowane były do zrealizowania w trakcie trwającego obozu Podlasian w Szalowej. Wszystko przez to, że piątkowy sparing z III-ligową Wisłoką Dębica został odwołany.

Niektórzy twierdzą, że walentynkowy wieczór piłkarze z niższego szczebla rozgrywkowego chcieli spędzić w inny sposób, niż kopiąc piłkę z gromadą facetów, ale prawda jest taka, że trener Wisłoki nie był po prostu w stanie zebrać odpowiedniej liczby graczy, by przystąpić do pojedynku z Biało-Niebieskimi, gdyż III-ligowy zespół boryka się z licznymi zachorowaniami i kontuzjami wśród swoich zawodników.

Taki obrót wydarzeń sprawił, że szkoleniowiec Wigier - Paweł Cretti - zarządził na sobotę (15.02) gierkę wewnętrzną. Ostatni mecz kontrolny suwalczan, ten przeciwko krakowskiej Wiśle, ma się odbyć zgodnie z planem. Rywalizacja z Białą Gwiazdą zaplanowana jest na środę (19.02) na godz. 11.00.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1232 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39