Mickiewicz współcześnie

2010.10.15 00:00
Chcesz odkryć Mickiewicza na nowo? Chcesz zobaczyć ciekawe multimedialne efekty i nowoczesne wizualizacje? Chcesz usłyszeć piękną muzykę Tadeusza Woźniaka? I spędzić popołudnie wśród barwnych postaci mickiewiczowskiego świata?
Mickiewicz współcześnie
Fot: Teatr Dramatyczny

Przyjdź w najbliższy weekend, 16 i 17 października do Teatru Dramatycznego, by przekonać się, co kryją teatralne "Ballady i romanse".

Czternaście poetyckich utworów Adama Mickiewicza dało podwaliny pod całą epokę literacką. Ich motywy i kompozycja świadczą o zupełnie nowym spojrzeniu artysty na świat. Manifestują przekonanie, że nie tylko "szkiełko i oko", ale "czucie i wiara" służą do poznawania świata. Teatralne "Ballady i romanse" nie utraciły nic ze swej wyjątkowości. Nadano im nowoczesną formułę multimedialną, w którą zostały wpisane m.in. projekty filmowe. To nastrojowe i liryczne widowisko, zabierze widzów w niezwykłą podróż poprzez świat niesamowitych fantazmatów, nadprzyrodzonych wydarzeń duchów i zjaw. Strofom Mickiewicza towarzyszyć będą piękne kompozycje autorstwa Tadeusza Woźniaka oraz rewelacyjne kostiumy projektu Zofii de Ines.

Spektakle rozpoczynają się o godz. 18. Bilet normalny kosztuje 20 zł, ulgowy - 16 zł, szkolny - 14 zł.

andy

692 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39