Międzynarodowy Weekend Recepcji AIESEC

2005.07.29 00:00
Piętnastu studentów z całego świata, odbywających aktualnie profesjonalne praktyki w przedsiębiorstwach z największych miast całej Polski w ramach organizowanego przez AIESEC Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk, zjadą się do Białegostoku w najbliższy weekend (29-31 lipca) na Międzynarodowy Weekend Recepcji, by poznać atrakcje naszego regionu, kulturę, kuchnię a przede wszystkim lokalną społeczność.

Wśród naszych gości będą m.in. studenci z Turcji, Rumunii, Niemiec, Hong Kongu, Brazylii, Sri Lanki, Indii. Kulminacyjnym punktem całego Weekendu będzie Global Village w klubie "Antidotum" podczas, którego każdy z praktykantów będzie tym razem prezentował uroki swojego kraju. Wszyscy Białostoczanie, którzy się zjawią tego dnia w klubie będą mieli okazję zasmakować prawdziwej kuchni oraz oryginalnych trunków z najodleglejszych zakątków całego świata, także porozmawiać a potem pobawić się przy "gorących" muzycznych rytmach.
Odpowiadając na wymogi, jakie stawia przed nami rzeczywistość, AIESEC skupia się na szerzeniu zrozumienia kulturowego, a tym samym poczucia tolerancji wobec innych ludzi, ich obyczajów, tradycji i zachowań. Międzynarodowy Weekend Recepcji to umożliwienie osobom niemalże ze wszystkich zakątków świata poznania kultury, atrakcji oraz symboli nierozerwalnie łączących się z naszym regionem. Sądzimy, że program jaki został przygotowany, spowoduje, że zarówno im jak i również ich przyjaciołom z kraju, unikatowy charakter Podlasia spodoba się na tyle, że nasz region stanie się miejscem bliskim ich sercu, a w przyszłości punktem docelowych ich podróży.
AIESEC jest organizacją pożytku publicznego, zrzeszającą młodych i aktywnych ludzi, którzy czerpią radość ze współpracy, nauki i wspólnego osiągania korzyści. Promocja tego typu wydarzeń z pewnością przyczyniłaby się do propagowania pozytywnych wzorców i szerzenia idei zrozumienia międzykulturowego w lokalnej społeczności.
Wszelkich dodatkowych informacji na temat AIESEC oraz Weekendu mogą Państwo zdobyć u:
Grzegorz Więcko - Koordynator ds. Promocji
507 181 927; grzegorz.wiecko@aiesec.net
Anna Orzechowska - Koordynator Projektu BI-ZON(E)
698 110 149; anna.orzechowska@aiesec.net


1135 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39